Wpis z mikrobloga

Ale wciskanie karty nieobowiązkowego referendum już jest ok?

Jak ktoś przyszedł na wybory, to raczej te parlamentarne, więc pytanie czy kartę referendum też chce jest na miejscu.

To tak jakby inne doklejone osoby się rzucały, że wciska się im karty głosowania na partie, jak on tu przyszedł tylko na referendum.

Siedziałbym w komisji to tak samo bym robił:
- Pan na wybory do sejmu i senatu, tak?
- tak
- kartę referendum
  • Odpowiedz
@pijmleko śmiej się ale ja głosowałem w Gliwicach i żona pierwsza pobierała karty bo bylismy równo o 7:00. I poprosiła o karty bez referendum. Nie robili problemu itd. Mnie spytała się: dla pana bez referendum również? I tak kolejnym osobom xD chyba wywołaliśmy małą lawinę, bo później każdy mówił że tak i poszło xD
Czy pani złamała prawo? Może ale w sumie czy jej wina że się zacięła z tym tekstem ?
  • Odpowiedz
@pijmleko u mnie babka autentycznie zjadła kartę refenrendalną, ale wsadziłem jej rękę w dupe i wyciągnąłem zanim przetrawiła. Głos oddany, chwała wolnej Polsce
  • Odpowiedz
  • 0
@pijmleko duze miasta się cieszą bo będą mieli dużo nowych, nie koniecznie pracujących mieszkancow, a Panie to już w ogóle zachwycone, dobrze że nie mam córki
  • Odpowiedz
  • 0
@pijmleko ale co to za różnica, na wynik wyboru wpływu nie ma, a co najwyżej Polacy obudzą się z przymusową migracja, która głównie bedziendotyczyc dużych miast czyli głównego elektoratu obecnej opozycji
  • Odpowiedz
@Kutafonix215: wejdź na mój ostatni komentarz na mikro sprzed kilku h.
Chłopak mimo, że ma wybory jak młody człowiek to chciał kartę od referendum - jak otrzymał kartę do głosowania to pani w komisji go zapytała czy chce karte od referendum. Jak powiedział, że tak to pani skrzywiła się tak jakby ktoś ją dziobnął widelcem w dupe. Ja głosowałam pod warszawą i naszykowali mi po prostu pakiet ze wszystkim :P

Chyba
  • Odpowiedz