Wpis z mikrobloga

-wybory powinny odbywać się tylko na terenie danego kraju. Osoby na #emigracja jak się czują dalej obywatelami danego kraju to niech ruszą dupę do ojczyzny. Jak im się nie chce to wyp*****ć
-wiezień nie powinien mieć praw wyborczych. Nie może być tak, że pedofil, morderca czy pijak prowadzący samochód będzie wybierał nam rząd

#wybory
  • 11
  • Odpowiedz
-wiezień nie powinien mieć praw wyborczych


@miss-durniu: gdybyś nie był samospełniającą się przepowiednią ze swojego nicka to wiedziałbyś, że kara pozbawienia praw publicznych jest orzekana w przypadku np. łapownictwa czy poświadczenia nieprawdy i w przypadku przestępstw zasługujących na szczególne potępienie.

wybory powinny odbywać się tylko na terenie danego kraju


@miss-durniu: wystarczy, że wyjedziesz w delegację i cześć pa xD
#!$%@?, politolodzy za dychę obrodzili w tym roku.
  • Odpowiedz
  • 0
wiedziałbyś, że kara pozbawienia praw publicznych jest orzekana w przypadku np. łapownictwa czy poświadczenia nieprawdy i w przypadku przestępstw zasługujących na szczególne potępienie.


@slapdash: no i? Dalej to więzień, który powinien jak inne zera (np. ty) nie mieć praw wyborczych. Do budy z mojego posta
  • Odpowiedz
@miss-durniu wakacje zaplanowałem w styczniu b.r. data wyborów ogłoszona została bodajże w sierpniu. No w #!$%@? dawno. Na całe szczęście w mieście do którego pojechałem był okręg wyborczy i mogłem dzisiaj zagłosować. Bardzo dobrze, że w placówkach zagranicznych można oddać głos!
  • Odpowiedz