Wpis z mikrobloga

Waszym zdaniem, na przestrzeni lat, obstawianie #trader21 #rotczajld są trafne czy nie. Gdyby obstawiać na to na co naganiał to byście wyszli na plus czy minus?

Moim zdaniem mądrze gada, ale te jego obstawianka są nietrafione i przez niego ominęło mnie wiele okazji.

Pamiętam jak w 2016 ustudził mój zapał do amerykanskiej giełdy, bo mówił, żeby nie kupować akcji amerykańskich bo są drogie. Podrożały o 100%. Obłowiłbym się.

W 2016 studził też mój zapał co do ceny nieruchomości. Jak jest z cenami neiruchomosci wszyscy wiemy.

W 2016 naganiał na złoto, to się sprawdziło.

W 2016 naganiał na ropę, to się sprawdziło, ale dopiero niedawno, nie wiem czy bym tyle trzymał to bo padaka była długo i nawet ceny ujemne.

W 2020 studził mój zapał do crypto przez co nie podpiąłem się pod wzrosty.

W 2020 naganiał na uran, to się sprawdziło.

Pół roku temu się obudził i naganiał na arystokratów dywidendy USA. A jest padaka.

Teraz znów nagania na złoto.

#inwestycje #inwestujzwykopem
aczutuse - Waszym zdaniem, na przestrzeni lat, obstawianie #trader21 #rotczajld są tr...

źródło: 8b4

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@aczutuse: raz coś trafi raz nie, to jest sprawa drugorzędna. Natomiast jeśli chodzi o samą treść, to moim zdaniem #!$%@? kocopoły i jego celem jest zebranie kasy poprzez linki afiliacyjne, promowanie brokerów, sprzedawców złota, kursów, książek itd.
Kiedyś np. mówił, że nie czyta sprawozdań finansowych, bo takie sprawozdania czytają wcześniej ludzie i kto ma wiedzieć ten wie, więc to co w nich jest, jest bez znaczenia. Za to co chwilę odwołuje
  • Odpowiedz
@aczutuse: w sumie wszystkich znam, ale jak już słucham tego pierwszego.
Polecam kanał Giełda Inwestycje Trading albo Finansowa Edukacja (chociaż ostatnio coraz mniej mi się chce słuchać Jokera)
  • Odpowiedz
@aczutuse: Dobra wiadomość jest taka, że rynek to nie ruletka i dobry research pozwala zarobić i obstawić trafne pozycje.
Zła wiadomość jest taka, że rynek to nie pociąg InterCity, że jak kupujesz bilet na jednej stacji to tylko siedzisz i czekasz aż dojedziesz do celu.
Rynek jest jak #!$%@? Mad Max połączony z Tokio Driftem i zabawą w chowanego. Niby wiesz dokąd chciałbyś dojechać ale w każdej chwili może wydarzyć się
  • Odpowiedz