Wpis z mikrobloga

#wybory

10 minut w kolejce.
50% osób nie wiedziało jak oddać głos i prosili o pomoc
Kobiety pytały mężów na kogo głosować bo one nie wiedzą

Los kraju jest w dobrych rękach.
  • 37
  • Odpowiedz
Kobiety pytały mężów na kogo głosować bo one nie wiedzą


@Major_Kogz: Niektórzy tu sugerowali się randomami na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Yolanty nie do mnie pytanie. Ja byłem lekko w szoku i smutku zarazem. Widzisz jakie jest społeczeństwo. U mnie głosują na pis "bo pis daje wiecje niż peło". Polska powodzenia
  • Odpowiedz
  • 5
@blackthorns dokładnie. Widząc takie zachowania zadajesz sobie pytanie dlaczego tacy ludzie mają takie samo prawo głosu? To żart.

@Bumelante właśnie dlatego zgadzam się z JKM w tej kwestii. Kobiety prawo głosu dopiero po 40stce jak hormony się uspokoją i myślą o czym innym niż bzikanie bo wbrew pozorom to one częściej o tym myślą niż faceci.
  • Odpowiedz
@Major_Kogz Równie dobrze ty jako łysiejący wykopek z kompleksami też nie powinieneś mieć prawa głosu, a może i nawet odsiadkę z automatu, żeby nikt poza więzieniem nie musiał być skazany na oglądanie twojej łysiny ¯_(ツ)_/¯ Brzmi sensownie? No nie, bo jest to równie idiotyczne co te twoje przemyślenia wyborczego freethinkera.
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: #!$%@?, siostra do mnie właśnie zadzwoniła i mówi że stoi w kolejce po karty do głosowania. Kazała mi szybko jej powiedzieć na kogo ma głosować XD Wykształcona, inteligentna kobieta, a ona obudziła się w kolejce po karty. Nawet nie wiem co ja mam teraz sobie myśleć.
  • Odpowiedz
  • 0
@romek898 oh widzę, że jak typowy wykopek przeglądasz profile aby coś nie na temat wyciągnąć i próbować dopiec.
Włosy ogarnięte wyluzuj. 188 wzrostu i rucham więcej niż Ty możesz sobie pooglądać. Chcesz foto?

@badziebadla hahah taaa
  • Odpowiedz