Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: w sensie mi tez sie wydawa glos starsznie przetrenowany w Ai. i te wciagniecie nosem tez dziwne
ale przeciw AI jest to ze chlop jest w czapce - duzo latwiej by byo zropbic bez czaapki jakbym robil fake'a.
w sensie mi tez sie wydawa glos starsznie przetrenowany w Ai


@sablewski69: Proszę was do cholery.. Huop nagrywa z telefonu, cały obsrany, wie że ma prze##bane. Jesteście po prostu przyzwyczajeni do zaj#bistej jakości dźwięku / nagrania i tyle. Trzeba zaznaczyć, że sam dźwięk jest zwiększony o 150% i dlatego brzmi jak z A.I. Słyszałem oryginał i całkowicie inaczej brzmiał - lepiej.

Po prostu dużo tego widzicie i macie do tego łatwy
@Mr_3nKi_: nie gosciu poprostu w #!$%@? deep fakow zrobiłem i glittche w dzwieku głosu sa alarmujace.
wszytsko zalezy od warunków w nagraniu - głupie programy z neta dają rezutaty takei ze sam jestes w szoku jak to mogło się udać.
kolejna sprawa to ciuchy - ktoś skopiował styl tych ciuchów - ale nie sa to te same. czy ubrałbyś sie do przmowienia w domu w podobnym stylu w jakims zostales napadniety
nie gosciu poprostu w #!$%@? deep fakow zrobiłem i glittche w dzwieku głosu sa alarmujace.


@sablewski69: No dobra mordko, ja ani jednego nie zrobiłem i wiem, że to nie fejk. Jeśli okaże sie fejkiem, to przelewam na twoje konto 100zł, może być ekspercie? ;D

kolejna sprawa to ciuchy - ktoś skopiował styl tych ciuchów - ale nie sa to te same. czy ubrałbyś sie do przmowienia w domu w podobnym stylu