Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie podać wszystkie wskazówki i motywy związane z soczewka? Byliśmy tam wczoraj z kamerami. Jest tam ośrodek wypoczynkowy w tragicznym stanie. Są tam domki na wynajem. Oraz coś w stylu bloki gdzie są po cztery mieszkania z jednym głównym wejściem. Do jednego udało nam się wejść. Ale nic specjalnego ruina sypiąca się. Są tam jeszcze dwa inne budynki. Jeden z nich jest jak by siedziba i jest zamknięty. A drugi znajduje się kawałek dalej ale nie udało się nam tam dostać. Bo obok ludzie wynajmują te domki. Przypomniałem sobie motyw ulubionego filmy Dawida czyli numer 23. Główny bohater napisał swoją książkę na ścianach hotelowego pokoju. Zwróciliśmy uwagę na ścianę która jest pokryta deskami. Myśleliśmy ze to szafa ale nie było echa co oznacza ze nie ma tam wnęki. Teraz przypominając sobie ten film może coś byś za tymi deskami. Dodatkowo dopiero teraz zwróciłem uwagę na insta story Avgerinoos gdzie powiedział co jest w soczewce hotel 32 pokój 52. Tylko domki maja swoją numerację i dotarliśmy tylko do 14. Bo tak jak mówiłem dalej byli jacy ludzie. Ale zobaczył ze na tym insta story jest #lampa. Zamierzam tam wrócić i przeszukać to jeszcze raz. Wiec dobrze by było jak byście podali wszystkie wskazówki dotyczące soczewki. Ps. Może wrzucę wam z tego materiał jaki nagraliśmy. I sami zobaczycie może coś przegapiliśmy. #ozdoba #dawidozdoba #gra #pandoragate
  • 6