Wpis z mikrobloga

@bizzi0801: ludzi? Upośledzonych tik tokiem kidosow

Wierz mi, ze decyzje na szczycie fame mma już zapadły i teraz tylko wprowadzić w życie to. Sądownie go spłaca i Naura

Tu na tagu tez elita się nie nabrała mordko
  • Odpowiedz
@bizzi0801: rozporek i Osiłek mają
A) w dupie Baxtona i szukali pretekstu żeby przejąć jego udziały
B) mają szerszą wiedzę o materiałach Konopa i wardegi i wiedzą, że prowo jest to nie do odratowania
  • Odpowiedz
@bizzi0801: Lubie Boxdila, nie jest pdfem i nie jest to sprawiedliwe, że oberwało mu się najbardziej, natomiast muszę przyznać, że karma do niego wróciła za zostawianie ''ziomków'' gdy spadały zasięgi. Mimo wszystko mam nadzieje, że wróci do swojej firmy bo bez niego to już nie to samo
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: poczekaj na to rozwój wydarzeń, stuu aresztowany zobaczymy czy będzie krył chłopaków czy powie, że nikt nic nie wiedział i sam będzie odpowiadał. Podejrzewam, ze prawnicy będą mu doradzać żeby coś powiedział w zamian za niższy wyrok
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: tyle, że to nie jest już tylko świat freaków. Będą ludzie, którzy nie będą chcieli współpracować z fejmem przez to, że jest tam Baxton. Współpracę też nie będą tak ochoczo wpływać, bo jednym z włodarzy jest/była osoba zamieszana w pedofilię. Nawet jak nie przestawia mu zarzutów, to latka pozostanie
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: ale conieco wiem o świecie biznesu kolego
Wpierw od lat czyhali na taki błąd jednego z dwójki medialnych włodarzy. Stało się
I teraz wprowadzają swój plan
Next będzie gola o ile popełni błąd
Tu chodz o miliony
  • Odpowiedz
@CiekawskaWydra: A co ma świat freaków do tego. To jest biznes. Z całą pewnością Rozpara i Pasternak wciąż myślą:
- o ekspansji na rynki zagraniczne
- wejście na jakąkolwiek giełdę
- brand licensingu
- pozyskiwaniu nowych sponsorów

Boxdel byłby balastem, a w niektórych przypadkach wręcz blokerem. Łatwiej kupić jego udziały po zaniżonej cenie (bez znaczenia czy drogą negocjacji czy sądownie) i #!$%@?ć je komuś poważnemu niż trzymać gościa, za którym
  • Odpowiedz
Zobaczymy które z nas będzie mieć racje. Wiem więcej niż myślisz w tej kwestii :)


@CiekawskaWydra: Skoro wiesz więcej to po co chcesz czekać na racje? Nawet w Goatsach go nie chcą wiec o czym Ty w ogóle gadasz? Po 6 godzinach go wywalili na zbity pysk.
  • Odpowiedz