Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
I klugiewicz znów bez tony, ciekawe o co z tym chodzi całe jego otoczenie mówi że gość żyje tylko treningami a od lat brakuje. Kiedyś wzysyd mówili że gość z potencjałem na największy wynik w Polsce przez swoje gabaryty a rekord wciąż trzyma ten mały koń xd
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: no to chyba dla każdego kot oglądał start to oczywiste. Ja mu z całego serca kibicowałem ale no znowu brakuje. Według mnie najpoważniejszym kandydatem na tone w Polsce jest aktualnie Gierczak
  • Odpowiedz
@rekrut03: Niby nie siadła ale jaki progres zaliczył na ławie w rok to kosmos, co do Gierczaka to wydaje mi się, że w w ciągu kilku lat tona jest jak najbardziej do osiągnięcia, chodziłem przez jakiś czas na siłownię gdzie on ćwiczy i ciężko uwierzyć jaki on jest duży irl
  • Odpowiedz
  • 0
@SzczeryChopak: ja miałem ta przyjemność trenować z nim na jednej siłce na ostatnich przygotowaniach i powiem ci tak to że on tony nie zrobił teraz to zwykły pech. Jak siadał 355x2 to się mnie pytał czy dobrze ciężar policzyłem bo taka szmata. On teraz jedzie na pltraw i myślę że tam walnego grubo ponad 900 raw
  • Odpowiedz