Wpis z mikrobloga

@jutokintumi: A mi się rzygać chce na wszystkie partie które wszystko zamknęły bo COVID. O ile w przypadku pierwszej fali, jak nie wiedzieliśmy co to jest to rozumiem. Ale potem ? Ani nie mogłem się normalnie dostać do lekarza, a zdrowie psychiczne tak mi to dobiło do końca że do dzisiaj muszę się faszerować chemią i dopiero teraz wychodzę na prostą jeśli chodzi o depresje, lęki.
Nie chce żadnych migrantów z
@lentilek: dzięki tym wszystkim zamknięciom przez covid moja mama mogła być zoperowana szybciej niż przewidywano na początku bo ludzie po prostu przestali z własnej woli wychodzić z domu. Więc nie wiem jak to u Ciebie było. Ja normalnie do lekarza chodziłem i na spacery po parku.
Ani nie mogłem się normalnie dostać do lekarza, a zdrowie psychiczne tak mi to dobiło do końca że do dzisiaj muszę się faszerować chemią i dopiero teraz wychodzę na prostą jeśli chodzi o depresje, lęki.


@lentilek: każdy jest Panem własnego losu. Mogłeś nie mieć depresji przecież.
@lentilek: to wyobraź sobie, kraj z całkowitą prywatyzacją służby zdrowia gdzie ludzie źle urodzeni/słabsi/mniej zaradni/niepełnosprawni itd. nie maja takiej opieki psychiatrycznej nie rok tylko x lat bo ich na nią #!$%@? nie stać. W sumie wystarczy wtedy tylko żeby ruszyli dupe wyszli na ulice i rozkręcili biznes parówkowy.
@jutokintumi: dlaczego nazywasz mnie przygłupem? Po pierwsze to każdy ma prawo do wyboru własnych politycznych przekonań jest to fundament demokratycznego społeczeństwa. I ty obrażając mnie właśnie teraz naruszasz to prawo. Co czyni cię przeciwnikiem demokacji. Po drugie różnorodność przekonań jest podstawą zdrowej demokracji i społeczeństwa. Gdyby wszyscy głosowali na towje KO Lewice i 2050, które reprezentuje te same przekonania to w ostateczności doprowadziło by to do tyrani władzy. Nie byli byśmy
@jutokintumi Korwin to miał chociaż jakieś idee, których się trzymał od 1989, w każdych wyborach mówił to samo.

A teraz? Konfederacja to zlepek populistów, taka chorągiewka co się obróci jak wiatr zawieje. Oni zniszczyli wszystkie idee, o które walczył Korwin(nie mówię że były słuszne) i napluli mu w ryj. Z konfederacji robi się po prostu PiS 2.0