Wpis z mikrobloga

Wziałem sobie jakiś z ostatnich sondaży i tyle miejsc mi wyszło w Sejmie:

PiS 191 mandaty
KO 144 mandaty
TD 46 mandatów
Lewaki 39 mandaty
Konfa 39 mandatów

Bierzcie grubą poprawkę i plus minus te miejsca dla mniejszości niemieckiej. Generalnie najbliżej mi gospodarczo do Konfederacji, ale fikołki aborcyjne z psiorami, fanatyzm religijny i ostatnie ruchy spowodowały, że nie oddam na nich głosu. Nie mniej uważam, że podobny rozkład jest do zaakceptowania, bo każdy będzie miał realnie swoich przedstawicieli, będzie śmiesznie i mam nadzieję, że 16 października Jaruś będzie płynął prosto przez Mierzeję Wislaną na św. Helene. ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS Czy rozsyłanie zdjęć "blond konserwatywki' z PiSu łamie ciszę wyborczą czy nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazpodludzi #pis #polityka #polska #wybory #konfederacja
jobless - Wziałem sobie jakiś z ostatnich sondaży i tyle miejsc mi wyszło w Sejmie:

...

źródło: z30291951IH,Grazyna-Szarama

Pobierz
  • 10
@Anon_daru: nie, bo suma to 459, więc jeszcze miejsce dla ukrytej opcji niemieckiej jest. Z reszta napiszłem plus minus mniejszość niemiecka.

@erebeuzet Jest link do oniona na stronie poufnych. Generalnie zazdroszczę, że jesteś ciekawy jak ona wygląda bez cenzury. Dla mnie to gotowy scenariusz na Piła 11 (swoją droga wygląda jakby dużo piła).