Wpis z mikrobloga

  • 41
@rozaliakiepska: na to wygląda, pewnie siedzi tutaj niczym kret i czyta CAŁĄ PRAWDĘ o tym toxic sezonie. Niby śmieszki heheszki, ale prawda w oczy kole. Aż z tego wszystkiego konto musiałam sobie założyć :D
  • Odpowiedz
@Agentka_89: dawaj Sraweł ujawnij się! Miej w końcu jakieś jaja. Przyznaj się ze swojego profilu wykopkowego i dopiero pogadać możemy. Zawsze przezroczysty Pawełek w programie chce nagle na insta zabłysnąć. Nie uda Ci się, nie masz czym błyszczeć by wykopki mogły się zaskoczyć :) niby wszyscy taki dystans mają do siebie, ale jednak dniem i nocą sprawdzająco wykopki o nich piszą. Aleee nikogo z nich to nie rusza i nie obchodzi
  • Odpowiedz
@Agentka_89: ale słuchajcie :) skoro oni nie mogą mówić, co było, to widzimy, czego NIE bylo. Czyli Sroch nie powie, że jest gejem, a Mallu nie odpadnie. Raczej.
  • Odpowiedz
Pawelec #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)a teraz pięknie podziękuj Wykopkom, dzięki nim i pilnemu czytaniu przez Ciebie naszych wpisów udało ci się w końcu sklecić jakiś dłuższy tekst,co prawda z bezsesowną treścią a być może dla ciebie sensowną akcją,
czego nie udało się tobie zrobić przez cały pobyt w HP, nie dałeś rady nawet jedno sensowne zdanie wypowiedzieć czy dokończyć że o decyzjach nie wspomnę ,żenua dziadku Pawelec
  • Odpowiedz
@patrycja3123 mnie on mega śmieszy, ciągle podkreśla że on tam przyjechał dla wakacji i dobrej zabawy itp. To gościu co ma 31 lat, nie ma rodziny, nie może sobie pozwolić żeby jechać na wakacje gdzie mu się podoba i z kim chce za swoje pieniadze? Ja rozumiem że dla osób co mają 20 parę lat to okazja na wakacje ale dla Pawełka co w tv pracuje? Śmieszne trochę i pachnie przegrywem..
  • Odpowiedz
@Lolek1011: może rodzina i znajomi wstydzą się z nim gdzieś wybrać na wakajki, bo ani się wypowiedzieć nie potrafi, ani bawić. Inni chcieliby zwiedzać a on chciałby tylko leżeć i memlać tą paszczą. Ten wpis na insta też mu pewnie ktoś napisał, bo po tym poziomie co prezentuje w tv ciężko mi uwierzyć, że jego stać na taką wypowiedzieć. I to jeszcze bez użycia ani jednego programowego słowa klucz!
  • Odpowiedz
@Lolek1011: oj tak byq, +1. Jakby pracował w biedronce, to może bym uwierzył w "wakacje i dobrą zabawę". Ale kolo ewidentnie pojechał tam przeleżeć na leżaku/w pokoju z nadzieją, że to wystarczy, żeby sobie twarz w tv zrobić.
  • Odpowiedz
Cóż za śmieszek z tego memłającego melepety, szkoda że w programie bezjajecznik ani pół zdania nie umiał sensownie sklecić
  • Odpowiedz