Wpis z mikrobloga

Ujawniono rozmowę Banasia na której ten przyznaje, że wrzucił swojego syna i paru innych swoich ludzi do konfederacji by torpedować wszelkie plany koalicji z Pisem. Skoro taki cwaniak i wąż jak Banaś tak uważa to jakich jeszcze dowodów potrzeba ludziom, że w Konfederacji są propisowskie grupy?

MARIAN BANAŚ: Żebyś tam przekazał informacje. Ja się zgodziłem, żeby [syn] Kuba [Banaś] tam [w Konfederacji] był z jednego powodu, że my musimy pilnować, żeby oni nie weszli w koalicję z PiS-em.


MAREK CHMAJ: No i bardzo dobrze, ja to samo tłumaczę.


MARIAN BANAŚ: Ja tam mam trochę swoich ludzi, przecież ja tam idę po...


MAREK CHMAJ: Zgodziłeś się? Czyli Kuba nie że sam chciał? Uzgadniał wcześniej z tobą?


MARIAN BANAŚ: Oczywiście, no przecież ja bym go nie puścił. Rozumiesz. Mówię chłopie, bo my musimy. Wiesz, bo tam były takie tendencje, że może być koalicja [z PiS]. A ja do tego nie dopuszczę. (…) Na wszelki wypadek, gdyby się okazało, że oni potrzebują koalicjanta, a tu by mieli jakieś przełożenie, no to kurczę mamy znowu z parę miesięcy…


#polityka #nik #banas #wydarzenia #tasmy #konfederacja #bekazpisu #bekazkonfederacji #neuropa #pis
Kagernak - Ujawniono rozmowę Banasia na której ten przyznaje, że wrzucił swojego syna...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro taki cwaniak i wąż jak Banaś tak uważa to jakich jeszcze dowodów potrzeba ludziom, że w Konfederacji są propisowskie grupy?

@Kagernak: Może dowody, że te propisowskie grupy rzeczywiście istnieją? Bo póki co przedstawiłeś dowód, że istnieją grupy antypisowskie.
  • Odpowiedz