Wpis z mikrobloga

Cześć mamy tu jakiś kierowców ciężarówek lub busów ? Potrzebuje opinii na temat nawigacji dla auta ciężarowego na Europę, widzę że są takie za 500 zł i za 2000 zł . Najczęściej przewija się po prostu random tablet z zainstlowany igo primo. Jeśli ma ktoś jakieś swoje opinie to dajcie proszę znać . Z góry dzięki. #kierowca #transport
  • 2
  • Odpowiedz
@mdobrzynsky: iGo primo - jeżdżę na nim od 7 lat na ciężarówce, nigdy mnie nie zawiodła, a ten #!$%@? Tomtom za 2k nie dość że działa jak gówno i mieli długo te wytyczanie trasy to jeszcze potem prowadzi po jakichś osiedlach tylko dlatego że nie ma tam zakazu tonażowego.

Mam najtańszego smartfona Alcatel za 100-200 PLN z outletu i pirackie iGo z torrentow i każdemu polecam ten zestaw.
  • Odpowiedz
@mdobrzynsky: Ja mam firmowego tomtoma i polecam. Jeździłem wcześniej na IGO i było spoko ale w tomtomie jest live traffic i pokazuje zamknięte drogi, objazy itd. Jak bym miał kupować osobiście to też bym kupił IGO ze względu na cenę ale gdybym miał nie patrzeć na cenę to bym brał tomtoma.
  • Odpowiedz