Wpis z mikrobloga

#wybory

W najbliższą niedzielę postawicie krzyżyk na liście #konfederacja . Dlaczego? Że względu na sytuację gospodarczą w Polsce, może po miastach tego nie widać, ale uwierzcie mi w Polska powiatowa już odczuwa recesję, najwięcej zamkniętych działalności, lokalne większe zakłady pracy wstrzymują zatrudnienia, co róż słyszę że ktoś wyjeżdża na zachód do pracy.
I obserwując polityczne wiadomości #konfederacja jako jedyna, no może jeszcze #bezpartyjnisamorzadowcy wspominają o radykalnych zmianach podatkowo ekonomicznych.

Ale, ale Korwin powiedział pedofila!!! Uaeeee!!
Ktoś ostatni na liście bez szans na zostanie posłem zakaz aborcji... No ludzie

Tusk 'paliwo po 7 złotych'(2016), kilkanaście afer do 2016, ładniejsza kalka PiS.

Zandberg jeszcze nie dawno brał za wzór Stalina, obecni posłowie lewicy nie znają stawek podatku,

Hołownia... Kukiz bis, Palikot sequel, jego partia to zrzuty PO i drugi człon PSL - no proszę przecież to śmiech na sali ""antysystemowy"" Szymon Hołownia i najstarsza partia polityczna w Polsce xd

O PiS to szkoda pisać.

Nie chcę być freethink-erem, ale jeśli naprawdę ludzie tu uważający się za elitę internetowej społeczności, sami #programista15k nie dostrzegają tak propagandy z każdej strony, nie widzą jak dziwnym trafem wszystkie kierunki polityki atakują #konfederacja

Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, jeśli naprawdę chcesz być antysystemowy wybierz mądrze, wybierz inaczej niż przez ostatnie lata, inaczej niż przez ostatnie 30lat wybierają "wszyscy"

#polityka #po #pis #lewica #psl #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow
  • 25
@CorniMati: w kontrowersyjnych głosowaniach Konfederacja wstrzymywała się od głosu albo głosowała zarówno za jak i przeciw, więc jakoś nie wierzę, że będą głosować spójnie, przez co nie widzę sensu ryzykowania i głosowania na nich, bo tym niespójnym głosowaniem albo wstrzymywaniem się mogą ratować PIS jeśli będzie im brakować kilku posłów.
Wstrzymanie się w tych głosowaniach oznaczało głos przeciwny. A po drugie konfa głosowała z pisem najrzadziej. Zbocz sobie za czym inni głosowali z pisem, za zamordyzmem cpovidowym, itp.
Podaj mi w jakich aspektach konfa głosowała razem z pisem?
@CorniMati: skoro oznaczało głos przeciwny to dlaczego nie zagłosowali przeciw? Przecież to było bez sensu, chyba tylko po to żeby przykryć właśnie wewnętrzne rozdarcie zamiast zagłosować w połowie za i w połowie przeciw