Wpis z mikrobloga

Witam, czy jest możliwość, żeby zapisać sobie na dysku jakiś program z archiwum (w tym wypadku chodzi o plusx)? Wiem, że tivimate oferuje nagrywanie czegoś co dopiero będzie leciało na danym kanale, ale nie wiem czy mogę też zgrać coś z archiwum.
#tivimate
#iptv
#plusx
  • 10
  • Odpowiedz
@greenbox wejście w to jest trochę dziwne, bo w sumie naliczyłem trzy różne widoki epg. To właściwe wejście w archiwum to na jednym pilocie u mnie od mi box przytrzymanie "w lewo" a na pilocie od tv "guide". Wtedy jest taki widok gdzie możesz cofać się w programach i widać też daty żeby cofnąć się o dni do tyłu (jak chcesz to mogę w domu zrobić fotkę).
I wtedy wybierasz program
  • Odpowiedz
@greenbox robiłem tak jak na zdjęciu - i... działało bo mam jeszcze zapisane filmy które tak nagrywałem z archiwum. A teraz nie działa, pomimo, że wybieram żeby to nagrać, tontylmo nazwa programu się zgadza ale nagrywa to co teraz leci w TV aktualnie. Nie wiem dlaczego tak, nie udzielał bym się gdybym wcześniej nie nagrywał.
johny-kowalski - @greenbox robiłem tak jak na zdjęciu - i... działało bo mam jeszcze ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz