Wpis z mikrobloga

Mam brata idiotę, ma 8 lat ale to nie tłumaczy tak głupiego zachowania:

Obsmarował sobie jajca(jądra) płynem do prania bo chciał sprawdzić czy jest drażniący dla skóry!

Teraz do mnie przychodzi i stęka, że go skóra na jądrach piecze, a jak dotyka to boli.

Rodziców nie ma więc ja muszę interweniować i ze stoickim spokojem posłałem go pod prysznic i kazałem umyć się letnią wodą.

Teraz na internecie szukam - o zgrozo - czy ktoś miał podobny problem :/

Na początku trochę śmiechłem, ale jak faktycznie zatruł w jakiś sposób organizm?

Dobrze że nie wpadł na pomysł wypicia...

P.S.: Miał ktoś podobny problem, zna ktoś skutki?

#niecoolstory #rodzina
  • 26
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Płyn ma wiele środków drażniących skórę, bo nie służy do jej mycia tylko do prania.

To płyn który zamiast proszku wlewa się do automatu, on sobie nim wysmarował po szkole 13 coś i do tej pory tego nie zmył, pewnie go podrażniło, tak myślę, ale pewności nie mam.

Nie wiem czy coś golił czy nie i czy w ogóle ma co tam golić.
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: To jest taki jego pierwszy kompletnie nieprzemyślany eksperyment i mam nadzieję że już ostatni.

Sam jak byłem w jego wieku to eksperymentowałem ale bardziej przemyślanie, typu: podmiana żarówek z 60 na 80tki, pisanie szminką na papierze toaletowym a potem spuszczenie tego... takie głupie dziecięce eksperymenty, ale on przeszedł chyba cały gatunek ludzki ;/
  • Odpowiedz