Wpis z mikrobloga

Tak sobie pomyślałem, że te wybory są tak istotne dla nas i dla Polski, że sam muszę coś zrobić.
Tak więc, zwracam się do ludzi, którzy chcą zagłosować na PiS.
PiS dał 500 plus itp. nie żeby Wam pomóc, a żeby rządzić.
Tak na prawdę ta partia nie szanuje Was i Waszej pracy, co widać po cenach w sklepach.
Nikt nie zlikwiduje 500 plus itp. bo robiąc to przegra wybory i to nie za 4 lata, tylko nawet przyspieszone.
Te dodatki finansowe zostaną juz na zawsze, ale jaka bedzie rzeczywista wartosc tych pieniedzy i ile będzie można za nie kupić w sklepie to zalezy od Was i Waszych głosów.
Z ekipą PiSu inflacja może rosnąć w nieskończoność, oni mają dużo pieniędzy i póki rządzą będą mieć dalej.
Za to my wszyscy i nasz kraj będzie tracił. To są ludzie, którzy nie potrafią dobrze rządzić i nie potrafią nas reprezentować.
Chodźmy razem na wybory, odsuńmy PiS od władzy.

#wybory #polityka
  • 10
@youngP: a dlaczego mają robić coś dla mnie? Co Ty masz ich za parobków jakichś, albo za debili?
Proste, że każdy mordo dba o siebie i swój interes, jak o siebie nie zadbasz to nie miej do nikogo pretensji i nie szukaj winy w innych
z fartem
@youngP Mordo, nawet nie próbuj, oni są tak przepełnieni propaganda i ślepym myśleniem, że nic tego nie zmieni. Tusk był złodziejem i #!$%@?, nie przeglumaczysz im, no totalne #!$%@? to są, wiem, że ciężko się z tym na początku pogodzić, ale serio, nawet nie warto zaczynać narracji z debilami, że powiedzą ci, że jest drogo bo tak musi być i wszędzie jest. (Jest tak super cenowo, że Portugalia jest tańsza od Polski
mordo, PiS dał 800+, a nie jakieś 500+, docenić nawet nie potrafisz tego, co ten rząd robi dla Ciebie

z fartem


a dlaczego mają robić coś dla mnie? Co Ty masz ich za parobków jakichś, albo za debili?

Proste, że każdy mordo dba o siebie i swój interes, jak o siebie nie zadbasz to nie miej do nikogo pretensji i nie szukaj winy w innych

z fartem


@Hissis