Wpis z mikrobloga

Niczym sie nie roznia wszystkie partie na polskiej scenie politycznej oprocz jednej. Jedna, jedyna partia wyroznia sie wyraznie podejsciem do wyborcy i nie traktuje mnie jak idioty jasno komunikujac mi rozne sprawy nawet jesli czasem im sie to nie oplaca sondazowo. Uczciwe podejscie do tematu jest dla mnie najwazniejsze dlatego moj glos podczas tych wyborow pojdzie bez cienia watpliwosci na Konfederacje.
#polityka #polska #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #pis #wybory #4konserwy #neuropa #wydarzenia
JulianGangol - Niczym sie nie roznia wszystkie partie na polskiej scenie politycznej ...

źródło: uid_a16a28b662fe486f959c24f51a595d01_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
jedyna partia wyroznia sie wyraznie podejsciem do wyborcy i nie traktuje mnie jak idiot


@JulianGangol: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ten program nie jest pisany po to, żeby rozwiązać problem mieszkaniowy, tylko po to, żeby dostać głosy idiotów. A idioci nie wierzą w to, że jak się obniży podatki, to spadną ceny. (...) My chcemy walczyć o 15 procent, no i musimy mieć 10 razy więcej głosów idiotów – mówi na nagraniu Janusz Korwin-Mikke.
  • Odpowiedz
nie traktuje mnie jak idioty


@JulianGangol: gościu, lider twojej partii na pytanie o jedno z podstawowych haseł odpowiada "hehe żartowałem" xD po czym dalej je powtarza xDD idiotę robi z niego Petru - to czym są jego wyborcy?
  • Odpowiedz