Wpis z mikrobloga

@starykuc: stary, znowu Ci odpowiadam, bo stosowalem kolo 1.5 roku XD powiem szczerze, ze podczas brania nie widzialem duzej roznicy jesli chodzi o wlosy na lbie, ale jak przestalem brac (bo nie chcialo mi sie dermarollowac a malo bylo efektu bez tego), to mi wlosy tak zaczely wypadac ze szok XD pod grzywka mam spore zakolicha, wieksze niz kiedys, wiec nwm, ogolnie popieprzony ten srodek, a brode dalej mam dziurawa
@wzrost_to_cope może po prostu ci się zrobiły, a minox nie miał na to wpływu, na reddicie minoxbeards parę osób się na te zakola skarżyło i się boje że ich dostanę, ehh
ale w sumie broda w moim przypadku jest dużo ważniejsza, bo mam babyface, także będę go stosował mimo wszystko conajmniej ten rok, już 5 miesiąc leci i progress znacznie spowolnił, ale nadal coś tam się dzieje. Może będę jeszcze zarostoskim.
@starykuc: bardzo mozliwe, ze po prostu poglebily mi sie samoistnie, moze norwood reaper po mnie idzie, ehh, over.
ale zgadzam sie, tez mialem bardzo duze parcie na to, jak masz babyface to jest zajebista opcja, nie powinny Ci sie raczej poglebic zakola od tego. imo, jesli masz w miare czysta skore od syfow, to jakbys dorzucil do tego nakluwanko z raz w tygodniu, to progress by Tb sie przyspieszyl kilkukrotnie, ale
@starykuc: ciesze sie, ze moglem jakos doradzic :)
a, i jak cos, tam na minox faq chyba nie podali, bo 0.5mm tam jest, ze najlepsze, ale do tego jeszcze 192 igiel, bo w wiekszosci sprzedaja te 540, a one nie przebijaja odpowiednio skory
nawet mi sie uchowal moj egzemplarz XD ale gdzie ja to kupowalem, nie pamietam, serio
wzrosttocope - @starykuc: ciesze sie, ze moglem jakos doradzic :)
a, i jak cos, tam n...

źródło: lul

Pobierz
@starykuc: Stosuje midoxinol od prawie 3 lat na włosy i od 2 lat na brodę. Odnośnie włosów na początku wypadały, później się uspokoiło, chociaż ciężko mi się odnieść bo nie wiem jak jest już bez mido xD. Odnośnie brody to startowałem praktycznie od zera (30 lat here) i mam już pełną brodę, efekt jest piorunujący.
@starykuc Na brodę to nie stosowalem bo na szczęście mam gęsta. Na zakolach po okresie przerzedzenia zaczęły pojawiać się małe włoski wiec coś się ruszyło. Mówią tez, ze jak się przestanie brac to zaczną żniw wypadać. Jak tak będzie to odpuszczę sobie.