Wpis z mikrobloga

Mirki, mój hosting (na którym mam portfolio na bazie wordpressa) i domena wygasają. Obecnie hosting mam na cyber_folks ale skoro zaproponowali mi ultra ofertę dla mnie kosztującą 400 zeta netto to stwierdziłem, że pora się zmywać do kogoś innego. Powaliło ich z takimi cenami.

Polecacie jakiś hosting, który będzie tani i dobry? (nie potrzebuję mega dużego hostingu skoro obecna moja strona na wordpressie to tylko portfolio i jest odwiedzana raz na miesiąc), Dodatkowo hosting, który pomoże mega laikowi w przeniesieniu wszystkiego wraz z domeną, krok po kroku, albo zrobi to za mnie?

#hosting
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Valmar @makgyvergaleriapl Cześć, zapoznajcie się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w
  • Odpowiedz
@Valmar: mydevil.net przeniesie dane za darmo
albo zenbox niby też ta sama firma co cyberfolk
ale na razie trzymaja poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba inna ekipa tym zarzadza
jak coś małego to śmiało bierz small.pl
  • Odpowiedz
@Valmar: Jeśli skorzystasz z SeoHost to masz kod na aktywacje 7777 oraz **17777 **na każde odnowienie hostingu. Ale bez kodów również polecam. Powodzenia w wyborze.
(-35%)
  • Odpowiedz
@Valmar: najkorzystniejszą opcją na dzień dzisiejszy to small.pl jednak po roku zapłacisz więcej niż w hostido i hostline.
Osobiście polecam hostline. Mam tam 2 hostingi i mogę śmiało polecić.
  • Odpowiedz
@Valmar: Cześć, sprawdź naszą ofertę na https://hostinguj.pl/ tani hosting już od 5.99 PLN netto msc. domeny równie tanio.
Z kodem WYKOP, wybrany plan hostingowy zamówisz 65% taniej i bezpłatnie zarejestrujesz domenę z rozszerzeniem PL.
Przy zamówieniu usługi hostingowej na rok migrację od obecnego usługodawcy wykonujemy gratis.
  • Odpowiedz