Wpis z mikrobloga

@redempted nie wnoszące w zmianę kompletnie nic. W 11 roku musiałem na nich głosować, teraz tak samo. Nie ma żadnej alternatywy. Jeśli już - zostaje tylko trzecia droga. Ani pajace z lewicy, ani z konfederacji nie są warci oddania na nich głosu - zamordystyczni, gospodarczy analfabeci, trafiający w gusta średnio rozgarniętych nastolatków.
  • Odpowiedz
@o_sile_nie_prosze_bo

@DrakkainenV Są warci.


Niby czemu miałbym oddać głos na kogoś z tej osobliwej dwójki? Lewica - Po prostu mnie przeraża skala idiotyzmu płynąca od ich członków. To samo z konfederacja - hasła o likwidowaniu podatków, zusów, kursów, nfz to populizmy dla naprawdę przyglupawych ludzi. Sam mencen mówił że nie są w stanie tego osiągnąć ( w wywiadzie Stanowskiego) Korwin również stwierdził że "musimy wygadywać głupoty, żeby dostać głosy od
  • Odpowiedz
@DrakkainenV: może przemyśl trzecią drogę albo konfederacje, nie porównuje pis do ko ale po nie było zbyt wspaniałym rządem. Żeby pis przegrał wejście trzeciej drogi to i tak must have. Sorry jeśli cię zdenerwowałem propozycją partii którą może nie znosisz
  • Odpowiedz
@Microbiusz nie jestem w stanie oddać głosu na konfe. Już raz, popełniłem błąd oddając głos na pewnego cudaka - Kukiza. Jak się to skończyło, widać dopiero teraz. Co do trzeciej drogi to w moim okręgu nie ma nikogo charakterystycznego od nich. I nie, nie zdenerwowałeś. Cenie sobie dialog.
  • Odpowiedz
@DrakkainenV Tu widać właśnie choć nie do końca(?), że nie oglądasz materiałów z nimi. Gdzie często tłumacza to i owo, ale główny ściek informacyjny ma swoją narrację.
I tak, ZUS trzeba zaorać, co już powinno stać się ponad 20 lat temu. A Tusk zaorał namiastkę wyjścia z Zusu , którym były fundusze. Wszystkie te socjale, odpisać od pitu, ale motłoch nie ma od czego odpisać, więc lepiej dalej rozdawać? Mnie nie
  • Odpowiedz
@o_sile_nie_prosze_bo mencen sam przyznał ze jedyne co mogą to podatek od spadku. Zbyt dużo populizmów, zbyt mało konkretów. Granie na skrajnych emocjach - to samo z lewicą.

Osobiście, uważam że oddanie na nich głosu to jego zmarnowanie. Sądząc po kolesiostwie i protegowaniu jedynek na listach (brat mencena, żona bosaka) mam w sumie pewność że w zamian za stołki i stanowiska zostaną przybudowką pisu.
  • Odpowiedz
Mnie nie potrzebne to 500zl, które dostaję, ale niektórzy tylko z tego żyje bo nie opłaca im sie iść do pracy


@o_sile_nie_prosze_bo: ile jest takich osób? Czy ich istnienie neguje pozytywny efekt w postaci ograniczenia biedy i zmniejszenia nierówności społecznych?
  • Odpowiedz
brzydliwosc. I szczerze, właśnie z takiego powodu muszę zagłosować na te zasrane po.


@DrakkainenV: głosuj na Trzecią Drogę, bo KO i Lewica na pewno przekroczy próg wyborczy, a Hołownia ostatnio ledwo, ledwo przekraczał, a musi też wejść do sejmu żeby mogli utworzyć koalicję i zbudować rząd większościowy odbierając pis władzę
  • Odpowiedz