Wpis z mikrobloga

Zdolny do wszystkiego biseksualny cuckold zasłania się tym że Rock mu wybaczył (nic nie wspomina o głównym poszkodowanym tj. Miszorku)

A to ja mam pytanie, a Krzysztof Woźniak panu wybaczył panie cuckold? Tak, nie? Nie to tak tak to nie, i to ja jestem #!$%@?? Jak nie to Cie wezmiemy na wariograf.

Za sam fakt doprowadzenia człowieka (jakim odklejencem by nie był) do myśli samobójczych powinien byc wieczny cancell z internetu.

A skoro tak się zmienił jak twierdzi to powinien to przyjąć na klatę i iść na ugodę, a z tego co ptaszki cwierkaja sprawa nadal się toczy.

#famemma
alojzy_ulamek - Zdolny do wszystkiego biseksualny cuckold zasłania się tym że Rock mu...

źródło: temp_file4386735720497674321

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@alojzy_ulamek: XDD mogłeś przyczepić się do wszystkiego, od Bunny Kou po obrażanie widzów na filmikach, a wybrałeś zakłamanego bajkopisarza. To jak ja Cie pozwe też pójdziesz na ugodę?
  • Odpowiedz
Ej chłopy ale bez kitu, przecież syn Rocka ma teraz z 15 lat i co? W szkole mu nie dokuczają, zwłaszcza że piosenka gimpera jest teraz nagłaśniana?
Wyobraźcie sobie że idziecie do liceum i nagle jets afera że kiedyś Wardęga nagrał na was prześmiewczy diss bo wasz stary to youtuber czy coś.
  • Odpowiedz
  • 0
@duzeelobenc czyli mówisz że jak zacznę ruchac 14 w dzień jej urodzin i dojdę minute po czasie jej urodzenia to będę tylko w połowie pedofilem?

Akurat tu źle trafiłeś bo ja jestem zdania że seks i rzeczy z nim związane są dla dorosłych, a nie dla dzieci.
  • Odpowiedz