Wpis z mikrobloga

Kupiłem Divinity 2 na PS5 celem sprawdzenia grania na padzie w taką grę - chciałem sprawdzić przed zakupem Baldura.
No i nie potrzebuje kupować Baldura bo mnie wciągnął D:OS2 jak nie wiem co, nawet 30fps nie przeszkadza.

Po pierwszej godzinie i obudzeniu się na plaży zapowiada się piękna przygoda ()

##divinityoriginalsin2 #divinity #playstation #ps5 #ps4 #baldursgate3 #baldursgate
  • 18
  • Odpowiedz
@gawix: Dla mnie divinity 2 to był najlepszy RPG, dopóki nie odpaliłem Baldurs gate 3. Najważniejsze w tych grach to kradzież od sklepikarzy i odpowiednie rozpoczynanie walk z ukrycia.
  • Odpowiedz
  • 0
@tranzts dzięki za tip z kradzieżą, dzisiaj sprawdzę. Dopiero obudziłem się na plaży to będę miał czas poużywać. Jakieś inne cenne tipy?
  • Odpowiedz
  • 0
@tranzts a swoją drogą BG3 wyglądał przystępniej - ale na PC mi nie pójdzie a na konsoli obawiałem się o sterowanie (dlatego kupiłem pudełko Divinity bo jakby co mogę sprzedać).
No ale gierka okazuje się świetna, a BG3 w wersji cyfrowej za 319zł nie kupię bo mi sumienie nie pozwala.
Poczekam na przeceny na Black Friday - bankowo będą ;)
  • Odpowiedz
@gawix: Mam jeden zasadniczy tip dla Ciebie, (obie czesci divinity przeszedlem kilka razy). Nie ma sensu trzymac w drużynie postaci walczących w zwarciu. Drużyna dwóch magów po 2 żywioły na każdego + 2 łuczników sieje takie zniszczenie, ze przeciwnik nawet nie zdąży dobiec do ciebie. Dlaczego model 2+2? Ze wzgledu na tarcze przeciwnikow (jedni maja pancerz magiczny, inni fizyczny). Nie zawracaj sobie glowy innymi buildami.
  • Odpowiedz
@gawix: Przed walką można przygotować sobie pole bitwy, porzucać sobie wodę/tłuszcz i inne rzeczy na ziemię i przeciwnicy muszą w to wchodzić, a potem to można podpalić lub spiorunować. Walki można zaczynać 1 postacią a reszta ekipy może się skradać i dowolnie się ustawić i zaatakować z przewagą. W czasie walki można opuścić walkę jeśli jest się odpowiednio daleko, a potem ponownie dołączyć do walki tą postacią i zaatakować z ukrycia.
  • Odpowiedz
  • 0
@tranzts chętnie sprawdzę, z rozlaniem byłem wczoraj zaskoczony jak łaziłem po oleju i nagle oponent mi to podpalił ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie spodziewałem się że w tej grze fizyka działa jak w prawdziwym świecie (wysokość, obiekty)
  • Odpowiedz
@gawix: masz 2 pady i kogoś do co-opa? Z ziomkiem żeśmy #!$%@? przy tym tytule nie jedną kratę browara i niezliczoną ilość energoli przy nockach przeciągających się w dniówki xD a i przy buszku dobra faza była ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@johnblaze12345 niestety jestem sam w tej baśni zwaną graniem w gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) co nie zmienia faktu że po kolejnej godzinie gry podoba mi się jeszcze bardziej w tym uniwersum.
Jedyne co to brakuje mi cholernie 60FPS :(
  • Odpowiedz