Wpis z mikrobloga

Kraśko zapomniał ,że trzeba zachować jakieś mityczne standardy ,,obiektywizmu" i zachowywał się jak by był w TVP czy wyborczej


@Vggh:

Memcen jak zwykle:

- pytanie o to czy jest za wyjściem z UE: memcen kluczy niczym Morawiecki odpowiadający na pytanie o ceny chleba. Dopiero po kilku kolejnych dociekliwych pytaniach Kraśki daje JAKĄKOLWIEK w miarę konkretną odpowiedź.

- gadka o zdaniach wyrwanych z kontekstu - klasyka gatunku XD znowu brak jasnego stanowiska
przed każdym gościem robią takie The best of najbardziej kompromitujących wypowiedzi albo afer członków tej partii?


@IlawaNidzica: Nie wiem. Ale nie można im zarzucać nieprawdy, bo takie wydarzenia miały miejsce.

TVPIS wymyślało bzdety na Tuska, które nie miały miejsca. Czyste kłamstwa. Porównywanie TVPIS i TVN w tym zakresie to nieporozumienie.
@bylem_zielonko generalnie jak ci ktoś w pol zdania przerywano zadaje kolejne pytanie to jak masz odpowiadać...obejrzyj sobie jeszcZe raz i zobacz czy nie odpowiadał na pytania a później tutaj wróć i przeproś.
@masaj: memcen nie jest wiarygodny, bo nie potrafi odpowiedzieć na prosto postawione pytania i tyle.

Ja wiem, że jak TVN nie zrobiła loda konfie, ukazując ją jako super partie poprzez pominięcie wielu kontrowersyjnych faktów, to powoduje zesransko konfiarzy i ich nostalgiczne wzdychanie za lex TVN, bo to ten sam mental co PiS.
@bylem_zielonko ależ odpowiedział na wiele jego pytań. Wystarczy wziąć głęboki oddech i posłuchać. Odpowiedzią chocby w sprawie:
- ewentualnego referendum oraz tego du Polska powinna zostać w UE
- czy popiera Izrael w tej wojnie
- odpowiedzią również na zaczepki dotyczące posłów konfy
- i tak właściwie więcej pytan nie było…bo uwaga Kraśko się zesrał. I taka jeta prawda.

A to ze nie potrafisz posłuchać wywiadu i się nie emocjonować to juz
@masaj: rzeczywiście w końcu padło mało pytań bo zaczął krasko niepotrzebnie się pienić i kontynuować po prostu dalej cytowanie the best of, co było już we wstępie przed wywiadem.
Ale mentzen tez nie lepszy - nie potrafił odpowiedzieć jak zagłosowałby w referendum jutro. Po co te kawiaty robił ze ale przeciez nie ma referendum i zależy kiedy i czemu jak mu Piotr mówi - jutro. Tak trudno odpowiedzie „aktualnie jezzcze warunki