Wpis z mikrobloga

Oglądałem ostatnio sporo wywiadów i dwa zaciekawiły mnie pod tym względem, że były one z byłymi ludźmi PiSu. Najprawdopodobniej Kaczyński w dostaje sfabrykowane sondaże, w których PiS zdecydowanie wygra i będzie nadal rządził samodzielnie, natomiast Morawiecki szuka sobie już roboty w ONZ. Jak dodamy do tego, że najważniejsi generałowie odchodzą kilka dni przed wyborami, a Błaszczak ma wyrąbane na NATO, to szykują nam się naprawdę gorące dni zaraz po wyborach. Milion za nagrania Morawieckiego oznacza, że Mentzen #!$%@?ł się na szantaże dużo mocniej niż myślałem. To chyba rozwiało nadzieje PiS na koalicję z nimi. Pisowskie 6,8 % w prawyborach w 2LO w Gorzowie poszło w świat. A mało kto wie, że 9 lat temu to właśnie dokładnie w tym liceum jedna z uczennic zwyzywała Tuska od zdrajców podczas jego wizyty w tej szkole. Środowiska pisowskie nie mogły się nachwalić młodzieży tego liceum za odwagę, a teraz 6,8% ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Huk po upadku PiS będzie taki, że na Ayers Rock spadną łańcuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka #bekazpisu #neuropa #wojna #afera #ciekawostki #wybory #gorzow
  • 5