Wpis z mikrobloga

Dużo nie jeżdzę, ale jednak przez rok dzięki karcie akcjonariusza zaoszczędziłem 100zł (a rodzinka która korzysta z mojej karty pewnie z 2/3x tyle). Sam się śmiałem z tych 10gr na litrze ale zawsze to jakieś pare stówek na jakieś jedzenie.

Oczywiście nie mówię o zyskach z dywidendy i samego wzrostu wartości akcji które trzymam.


#orlen #gielda
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
Problemem jest to, że nie można na fakturę brać. Tylko osoby fizyczne mają zniżkę ;)


@jmp_eax: dziwne bo od roku biorę na fakturę gdzie jest pole "wartość rabatu" i zawsze wynosi 10gr/L
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: Cytuję:
"Dodatkowe informacje dotyczące dokumentowania transakcji w ramach Programu ORLEN W
PORTFELU
1. Karty przeznaczone są do użytku indywidulanego Uczestnika i nie związanego z prowadzoną przez
Uczestnika działalnością gospodarczą.
2. Rabaty w wysokości 10 groszy rabatu na 1 litr paliwa EFECTA, 10 groszy rabatu na 1 litr paliwa
LPG oraz 15 groszy rabatu na 1 litr paliwa VERVA podane w Katalogu Rabatów Programu ORLEN
W PORTFELU naliczane są w kwotach
  • Odpowiedz
@Kupamilosci dobra jeszcze po samym wpisie można było pomyśleć, że naprawdę tam sobie oszczędzasz jakieś grosze i się po prostu z tego cieszysz, ale po tej odpowiedzi już widać 100% trolla
  • Odpowiedz