Wpis z mikrobloga

@hyatt: sugerując sie poprzednimi sezonami to nawet 1% takich rozmów produkcja nie pokazuje w swoich materiałach zatem bardzo możliwe bardzo że powiedziała mu. Pamiętajmy że treści pokazywane mają zgadzać się z narracją przedstawianych postaci, a nie mają na celu pokazania realnych relacji i tego co mówią między sobą uczestnicy.
  • Odpowiedz
Mallu otwarcie mówi o fotkach dla onlyfans, cieszy się, że ma ładne rozbierane zdjęcia i coś w tym złego? może bez przesady z tą świętoszkowatością, bo już były wczoraj wielce oburzone głosy że Mallu ma foty w klubie GoGo i pewnie tam pracuje. Ja ją bardzo polubiłam i sadząc też po ig jest trochę smutną, samotną i bardzo wrażliwą dziewczyną.
Oprócz niej obserwuję tylko Łucję, i Mallu moim zdaniem jest znacznie bardziej
  • Odpowiedz
@Owieczkin14: wybacz ale onlyfans to chyba nie powód do dumy. Zwłaszcza jak ktoś nie jest głupi można zarobić. Nikt nie gra świętego. Ale pokazując zdjęcia na stronach gogo clubu tylko głupia nie pomyśli że inni mogą odbierać ze tam pracuje. Dla mnie ten jej partner w hotelu jest za spokojny. Z drugiej strony też święta spokojna nie robi zdjęć i nie umieszcza z cipka na wierzchu w necie. Tam nic
  • Odpowiedz
@Dzikamery: a ja to widzę inaczej. Osobiście nie wrzuciłabym nigdzie swoich roznegliżowanych zdjęć, totalnie tego nie popieram, ale każdy ma własne sumienie. Jeśli w jej głowie fotki są ładne, ona się na nich sobie podoba - postanowiła zarobić. Głupi by nie skorzystał ze swojego 5 minut. I moim zdaniem, nie każdy człowiek jest przeciwny żeby druga połówka prowadziła konta na takich portalach. Może nie być z tego dumny, ale może
  • Odpowiedz
@uwielbiam_ms: to powiedz mi gdzie jest 11tys brutto minimalna krajowa w tym kraju bo chyba mnie coś ominęło jak taki maka madrosc .
wyżej odnowiłam się do minimalnej pensji krajowej więc zdanie później chyba też do tego się odnosi a nie 3-4tys.
Podpowiem ci jako opiekun klienta w branży beauty idzie od 7-25 tys na rękę mieć miesięcznie bo to wykonuje to wiem. I nie pokazuje cipki na lewo czy
  • Odpowiedz
@Dzikamery sama zarabiam na tej branży, i naprawdę, 25 k to jest malutko (policz sobie te kilka dolcow razy ciekawi widzowie minus 20% prowizji - nie liczę podatkow) I nie jeżdżę do Dubaju, generalnie spoza kanapy i wybiegiem dla psa niewiele wychodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystko kwestia zap*8rdalnia na swoje na początku albo farta, patrząc na wyglad Karoliny - ma hajs bo sobie zapracowała ¯\(ツ)/¯ zabiegi
  • Odpowiedz