Wpis z mikrobloga

@zielony_goblin: no to mocno zależy od sytuacji na drodze. Ten DanDanTheFireman fajnie o tym gada, chociaż w kółko o tym samym. Są momenty, że lepiej być przy środku, ale za miastem jak widzę w #!$%@? aut to wolę być z prawej. Już ostatnio jakaś #!$%@? mi na trzeciego wyprzedzała i wymagało to ode mnie zero zmiany kierunku i stresu, żeby się wmieścić
  • Odpowiedz
@WyjmijKija jak nie ma syfu to wolę trzymać się prawej, no wszystko zależy od drogi czy warunków. Jak jedziemy grupką to zwykle na zakładkę i jak trzeba to już jestem tył z lewej, ale czuję się wtedy trochę niekomfortowe. Mam kumpla co trzyma się tylko lewej i były atrakcje, że by pocałował maskę, ale #!$%@?, nie moje życie... Ten sezon jeszcze na 125 to wiesz jak to jest, każdy chce cię wyprzedzić,
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: @WyjmijKija uk tu, na wiejskich drogach ludzie jeżdżą środkiem i ścinają zakręty, #!$%@? tam, żeby była widoczność, ale nie - po obu stronach masz żywopłot na 4 metry wysoki, zakręt ślepy, a tu ci si ę ładują na pełnej p.. środkiem, jakby to jednokierunkowa była. Zawsze #!$%@? życzę spotkania z ciągnikiem, a sam smyram kaskiem po krzakach :/
  • Odpowiedz