Wpis z mikrobloga

Kto mi powie jak ktokolwiek mający się za choćby minimalnego patriotę może po czymś takim głosować na PiS? Oczywiście nie wspomnę już nawet że w normalnym kraju władza sama podałaby się do dymisji, ale no nie oszukujmy się. Chyba że w ramach damage control zdymisjonują Błaszczaka jak to zrobili z Niedzielskim. Co sądzicie?
#bekazpisu #wojsko #polityka
HereAfter - Kto mi powie jak ktokolwiek mający się za choćby minimalnego patriotę moż...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 10
@HereAfter: Żemła to bardzo wiarygodne i obiektywne źródło informacji o wojsku i polskich firmach zbrojeniowych. Wiesz że w latach 2011-2015 Zemła była de facto zatrudniona w MON-ie przez ministra Siemoniaka?
@HereAfter: ja się zastanawiam właśnie kto może głosować na tuska który destabilizuje państwo polskie przecież to jest jakaś masakra że 5 dni przed wyborami odchodzą generałowie a on robi z tego cyrk PUTIN ŁUKASZENKA SIĘ CIESZĄ
Oskarżanie w swietle kamer przez blaszczaka beż wcześniejszych kostultacji też?


@TenXen47: Oskarżenie przez Błaszczaka gen. Piotrowskiego wynikało z wniosków raportu pokontrolnego MON-u i tego że partyjniacy PO , ich medialne prostytutki i takie trolle jak ty, wcześniej kompletnie bezpodstawnie zaczęli oskarżać Błaszczaka że rzekomo wiedział o tej rakiecie i to tuszował. Chłop się zaczął bronić. Przedstawił dokumenty, a to co przedstawił dwa miesiące później potwierdził raport NIK-u. No i to jest
@Thorkill:

Oskarżenie przez Błaszczaka gen. Piotrowskiego wynikało z wniosków raportu pokontrolnego MON-u i tego że partyjniacy PO


To super ze pierwsze co robi ministerto obrony to leci się poskarżyć przed kamerami. Pełen profesjonalizm pisowskiej potęgi.

cała sprawa "rakiety", która gdyby nie wybory, psa z kulawą nogą by nie obeszła. Albo byłaby sensacją na jeden dzień.


No, rakietka która może przenosić głowice jądrowe. I piszą to pisowcy którzy tydzień przed wyborami 2015