Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca #kolchoz

Nigdy tego nie zrozumiem, a ludzie których to dotyczy robią jakieś fikołki podczas tłumaczenia się.
Czy u was w pracy na produkcjach czy magazynach - ludzie po zakończeniu zmiany, piorą skarpetki w umywalkach lub pod prysznicem (mydłem) i zakładają je znowu na 2 dzień?
Ja skarpety po pracy biorę do domu i wrzucam do pralki jak człowiek. Ponad to, co roku kupuje nową paczkę 10-15 par skarpet, a zniszczone wyrzucam.
To moja druga praca związana z utrzymaniem ruchu i produkcja, ten sam żenujący widok. Dodam, że u nas każdego byłoby stać na kupienie nowych skarpet nawet codziennie, oprócz Harnasia...
Zorganizowany_chaos - #pracbaza #praca #kolchoz 

Nigdy tego nie zrozumiem, a ludzie ...

źródło: 7bc947c74265bc375fea64aa23ba

Pobierz
  • 2
@Zorganizowany_chaos: A co złego jest w praniu skarpet, nawet codziennie w umywalce? To chyba świadczy o potrzebie utrzymania higieny. Gorzej by było jak by ci się trafił koleś co zamiast prania skarpet suszyłby je na grzejniku. Tak, mokre skarpety po całodniowym łażeniu w mokrym środowisku po prostu wieszał na grzejnik. #!$%@?ło w całej szatni grzybem na kilometr. W końcu ktoś wpadł na pomysł i mu te skarpety zaczęły ginąć, a w