Wpis z mikrobloga

  • 1
@KrzaczasteBrwi: To jest kanał osoby, która zaczęła bawić się w detektywa zagadki pandoragate i tego, co jeszcze siedzi w całej zagadace, którą św.p. Ozdoba miał nam do przekazania.
@edit
Teraz zobaczyłem o co chodzi z "Riddle"- tego kanału nie znam, ale są tam pokazane filmiki związane z zagadką. Nie mogę edytować posta, to piszę drugi komentarz w celu dopełnienia.
  • 0
@KrzaczasteBrwi: Prawdopodobnie to jest kanał od Ozdoby, bo to on miał tendencję do zabawy w taki sposób. Tylko zaznaczam- te informacje są wzięte z palca, sam nie wiem nic na temat tego kanału.
  • 0
Odnoszę się do minuty tego filmiku 2:22 oraz daty 27.05.2018 i początku z danielem magicalem.
Rozkminiłem że jak wpiszecie na YT: 2018.03.05 daniel magical, to zaczną się pojawiać filmiki, w ktorych podobna data jest dodana do nazw filmików z jego udziałem, może to komuś pomoże.
Data została przeze mnie wpisana od prawej do lewej strony.
lerney1k - Odnoszę się do minuty tego filmiku 2:22 oraz daty 27.05.2018 i początku z ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 1
@CMAZ: https://www.youtube.com/watch?v=U6ikR-qQLrc Połączyłem lepiej te daty, może chodzić o ten filmik i munuty w nim: 18:51 - 1:03:01 - 3:44:24

Nie chcę mi się tłumaczyć jak łączyłęm związek z datami i magicalem i tym filmikiem, efektywniej będzie jak będę to robił na grupie na discordzie. Powodzenia dla tych, którym się chce rozkminiać to bagno.

P.S. nie będę dalej śledzić tego posta, 3majcie się.
@lerney1k: typie, analizujesz jakieś filmiki niezwiazane w ogóle ze sprawą xd nie jest prawdopodobnie że to kanal ozdoby, ktoś tak założył nie wiadomo skąd, a dzieci z Twittera rządne ekscytacji się jarają, dajcie już spokój, jakieś szyfry znaki xdddd jezu