Wpis z mikrobloga

Nie zagłosuje na konfederacje ale dla mnie największe jaja pokazał Bosak. Chyba jako jedyny potrafił odpowiedzieć na zadane pytanie w taki sposób, ze mogło się go zrozumieć. Gdyby nie to, ze prawakami brzydzę się równie jak lewakami to miałby mój głos( ͡° ͜ʖ ͡°)

#debata
  • 6
  • Odpowiedz
@MxS89: No nie wiem, zero konkretów z jego strony. Na pytanie o obronność powiedział, że Polska powinna być bezpieczna i chroniona, no faktycznie powiedział prawdę objawioną, ciekawe dlaczego nie powiedział niczego o ich planach powrotu obowiązkowej służby wojskowej dla mężczyzn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Mandarex: Racja ale chociaż gdybyś go zapytał Czy w Polsce są krowy, które dają mleko? Odpowiedziałby ci, ze tak w Polsce są krowy i dają mleko i nie można odbierać im tego prawa. A taki Morawiecki, czy Tusk powiedzieliby, ze nie ma mleka, bo PiS czy Platforma sto lat temu #!$%@?ła wszystkie krowy, a po za tym to mamy wojnę na Ukrainie i tylko Oni mają patent na zbawienie. I taka
  • Odpowiedz
@Mandarex z drugiej strony w minutę nie da się szczegółowo opowiedzieć jak ma być bezpieczna i jak dana partia to zrobi. Trzeba albo mówić ogólnikami albo strzelać populizmami. Imo taki sposób robienia debat jest cieniutki
  • Odpowiedz
@MxS89: No dobrze, tylko nie mów że pokazał jaja bo niczego nie pokazał. Rzucał populizmami ukrywając prawdziwy program narodowców zwanych Konfederacją.
  • Odpowiedz
@MxS89: konfederosja jako partia którą ledwo przeskakuje próg wyborczy może sobie obiecywać gruszki na wierzbie i może to brzmieć czasem efektownie, ale jest nie do zrealizowania w realnym świecie
  • Odpowiedz