Wpis z mikrobloga

@Tomekmoskwa: Nawet gdyby tak było (a nie jest, a Ty tego nie rozumiesz, bo masz mózg wyprany przez propagandę) to zadaniem dziennikarzy i telewizji publicznej jest przygotowanie OBIEKTYWNEJ DEBATY, czyli takiej, w której żadna ze stron, a zwłaszcza strona rządowa nie jest ani chwalona ani krytykowana.

Od krytyki, mówienia prawdy lub kłamstwa są przedstawiciele komitetów.

Zadaniem telewizji publicznej nie jest przestrzec ludzi przed Tuskiem, ponieważ Tusk to pełnoprawny kandydat w
  • Odpowiedz
wiek emerytalny


@Tomekmoskwa: serio? Co jest ważnego teraz w wieku emerytalnym? Ktoś chce go zmieniać, czy jak, bo mówi o nim tylko PiS, że nie będzie zmieniał. Żadna inna partia tego tematu nie porusza. Podobnie bezrobocie, możesz mi wyjaśnić, jakim cudem bezrobocie, które jest w Polsce rekordowo niskie, jest tematem debaty przedwyborczej?
  • Odpowiedz
@kot_do_drzwi: pytanie o wiek emerytalny i imigrantów jest ważne w przypadku Tuska. Bo koleś nie potrafi się określić. Bruksela dociska kolanem Polskę że trzeba podnosić a wiemy że po ewentualnym zwycięstwie PO tak naprawdę decyzję będą zapadały pośrednio w Berlinie. I dobrze byłoby mieć zapisaną taką wypowiedź Tuska na okoliczność fikołków które będzie musiał robić żeby podnieś wiek. A wiadomo że będzie podnosil.
  • Odpowiedz
przecież co emeryci nawet nie zrozumieli pytań.


@Smiejsiezzycia: Ciężko to było nawet zrozumieć jak się nie było emerytem.
Wstęp do pytania to było kilkanaście zdań o tym jaki to pis jest zajebisty by na koniec zadać w końcu krótkie pytanie, co ty niby chcesz tu zrobić inaczej? W zamyśle "gorzej".
  • Odpowiedz
@LubiePieski: Mojej mamusi to pasowało. Tusk pogrążony, Morawiecki bohater zjadł niemca. Dobry PIS nie opodatkował emerytur a szwab kłamał. Zreszta już sie nakradli a nowi będą musieli nakraśĆ od nowa. Jak jej sie mówi o KPO, wojenkach z Unią, słabości w wypadku odsunięcia sie interesów USA z Regionu to wzrok tęskniacy za rozumem i gadka ' za tuska jej sie żylo źle teraz jest cudownie bo jest zgoda pomiędzy sejmem
  • Odpowiedz
@LubiePieski: w Łagrze, „Gułag” jest akronimem rosyjskiej nazwy instytucji zarządzającej systemem systemem Łagrów: Главное управление исправительно-трудовых лагерей и колоний (Gławnoje uprawlenije isprawitielno-trudowych łagieriej i kolonij, Główny Zarząd Poprawczych Obozów Pracy)

Ale poza tym się zgadzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: przecież pytania były w #!$%@? długie, ja myślałem że to jakiś wstęp do nich jest ale prowadzący mówią "pytanie brzmi" i #!$%@?ą jakiś elaborat więc to były całe pytania. Masz parę pytań w formie tekstu:

Wiek emerytalny jest jedną z kluczowych kwestii w polskim sporze politycznym. Również o tym będą decydować Polacy w referendum w dniu wyborów. W naszym kraju ścierają się w tej sprawie dwa poglądy. Pierwszy zakłada
  • Odpowiedz
Bo koleś nie potrafi się określić.

jak nie potrafi, konsekwentnie powtarza, że tamto podniesienie było błędem i jest przeciwny podnoszeniu

Bruksela dociska kolanem Polskę

źródło? (poza TVP)? Polska jest częścią UE, jeśli "Bruksela dociska" to znaczy, że polscy europarlamentarzyści i komisarze PiS w Brukseli nie potrafią zadbać o interes Polski

wiemy
  • Odpowiedz
@kot_do_drzwi: wypierasz prawdę. I podchodzisz z błędnym założeniem że UE działa na naszą korzyść i w naszym interesie. A jest dokładnie przeciwnie. Zanim się zorientujesz i odczytasz ich intencje pewnie będzie już za późno
  • Odpowiedz
I podchodzisz z błędnym założeniem że UE działa na naszą korzyść


@Tomekmoskwa: podchodzę z poprawnym założeniem, że UE nie jest jakimś zewnętrznym państwem, z którym Polska ma relacje, tylko Polska współtworzy UE.
  • Odpowiedz
@Rumeq: wydaje mi się że ostatnio pousuwali sugestie albo mi się coś #!$%@?ło - jeśli dobrze pamiętam to najlepiej w rzeszowskim głosować na KO/Lewica, a krośnieńskim na Trzecią Drogę
  • Odpowiedz