Wpis z mikrobloga

Elo, kupiłem sobie buty z Decathlonu na zimę, i chciałbym się podzielić opinią o ich jakości:
Buty damskie Quechua SH100, kupione jako nowe, cena na dzień zakupu 199,99zł but wyprodukowano w Bangladeszu.
(Wszystkie zdjęcia są tego buta)
I niestety spora lipa, buty przyszły z wadą fabryczną, jeden z butów jest źle uszyty, przez to zagięty. Dodatkowo but ma uszkodzoną końcówkę jednej z sznurówek. Dodatkowo but ma podeszwę klejoną, i ten klej jest położony bardzo niedbale. Buty są ultra lekkie i niestety nie wydają się solidne. Oczywiście przez to że przyszedł jaki przyszedł to nie będzie chodzony, więc ciężko mi się wypowiedzieć czy jest wygodny czy ile wytrzyma. Ale moim zdaniem 199,99zł wart to on nie jest, daje bazarkiem i przymierzaniem na kartonie u Pani Basi. Myśle że 99 zł na jakimś promo - można się zastanowić.

Buty męskie Quechua SH500 X-Warm, kupione jako nowe, cena na dzień zakupu 249,99zł but wyprodukowano w Bośni.
But droższy od SH100 jedynie o 50zł a wyraźnie lepiej wykonany. Co prawda wygląda jak kalosz premium, ale może i dzięki temu jest lepiej. Guma, wykonana ok, brak widocznego kleju. I generalnie in plus. Wiadomo, jeszcze nie chodziłem, ale chyba zostaje u mnie.

#decathlon #buty #opinia #zakupy
P.....a - Elo, kupiłem sobie buty z Decathlonu na zimę, i chciałbym się podzielić opi...

źródło: 1

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papasanbaba: mam podobne przygody z decathlonem, but na zdjeciach niby wygladal dobrze, tani nie byl bo 199, a w rzeczywsitosci to jakosc materialow jak z marketu za 50.
  • Odpowiedz
@Kakoq: Mnie najbardziej zdziwiło jak oni mi to wysłali, żadnego pudełka, żadnej siatki, w-----e w jeden zbiorczy karton i elooo. Wiem że nie ma co oczekiwać cudów w tej cenie, ale nawet w zarze jak brałem bieda trampki bo mi się podobały wizualnie to był bawełniany worek itd. xd
  • Odpowiedz