Wpis z mikrobloga

Kogoś dziwi, że konfiarze popierali Putina, a teraz popierają Hamas? Tam gdzie jest antycywilizacja, mordy i brak prawa tam konfiarze mają sojuszników, oczywiście wszystko ubiorą w ładne słowa - "a bo tutaj NATO eskalowało", "a bo tutaj Izrael przesadzał przez lata" - konfiarz zawsze ma wytłumaczenie żeby usprawiedliwić działania bandytów! Oczywiście przy tym swoim "racjonalnym podejściu" łyknie każdego fejka podanego przez RT.com, albo bandytów z hamasu, byleby pokazać, że zachód zły XD.

Głos oddany na konfederacje to głos oddany przeciwko porządkowi, prawu i życiu.
#bekazkonfederacji #bekazprawakow #polityka
AntyKuc - Kogoś dziwi, że konfiarze popierali Putina, a teraz popierają Hamas? Tam gd...

źródło: 58605d1e2fd7ce71d8288f044ff8ce2a

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AntyKuc: przecież nie tylko konfiarze popierają Palestynę(lewak here i tak poza tym popieranie Palestyny =/= popieranie wszystkiego co Hamas robi), a Izrael nie tylko przesadzał ale i działał i działa dokładnie jak bandyta i antycywilizacja. Działania Izraela to zbrodniczy kolonializm(chociaż w sumie masło maślane bo kolonializm zawsze jest zbrodniczy) a popieranie Izraela to jak popieranie działań Rosji na Ukrainie, nawet tłumaczenia mają podobne bo Rosjanie też twierdzą, że tylko odbierają
  • Odpowiedz
  • 10
@ShadyTalezz:

popełniając zbrodnie wojenne odcinając gazę od wody, pożywienia i energii.

Skulić głowę powinni i grzecznie poczekać, aż Hamas skończy gwałcić kobiety i obcinać im głowy XD
  • Odpowiedz
@AntyKuc: #!$%@? typie tam mieszka 2 miliony ludzi, sam Izrael powiedział, że już pozbyli się wszystkich bojowników, ze swojego terytorium i tak samo można odbić piłeczkę, że Hamas powinien grzecznie czekać aż Izrael skończy ludobójstwo Palestyńczyków, które trwa od dekad.

Masz tak sprany łeb, że popierasz dosłowną próbę ludobójstwa(zakładając, że to dojdzie do skutku)
  • Odpowiedz
  • 1
@ShadyTalezz:

Masz tak sprany łeb, że popierasz dosłowną próbę ludobójstwa(zakładając, że to dojdzie do skutku)


O jakim ludobójstwie Palestyńczyków mówimy? W sensie żołnierze Izraelscy chodzą i randomowo strzelają do ludzi bez powodu? Masz na to jakieś dowody?
  • Odpowiedz
@AntyKuc: mówię o odcięciu 2 milionów ludzi od pożywienia i wody co skończy się katastrofą humanitarną i śmiercią ogromnej ilości cywiliów

a tutaj pokaz tego jak cywilizowani są Izraelczycy skoro wg. twojej tezy palestyńczycy to dzicz
  • Odpowiedz
  • 3
@ShadyTalezz: Oddawanie moczu na ścierwo z Hamasu to nie tylko dobra zabawa, ale również obowiązek każdego normalnego człowieka. Wciąż czekam na dowody ludobójstwa dokonanego na Palestyńczykach. Jak to jest być lewakiem, który broni religijnej, fundamentalistycznej organizacji terrorystycznej? XD
  • Odpowiedz
@AntyKuc: co za koślawy strawman znowu ale chyba nic innego nie potrafisz. bronię prawa narodu palestyńskiego do walki wyzwoleńczej od imperialnego kolonializmu i tak samo jak nie podoba mi się, że nazizm na Ukrainie przybrał na silę od ataku Rosji tak samo nie podoba mi się, że to Hamas o to wyzwolenie walczy ale wiem, że radykalizacja ta jest wynikiem aktów agresji dokonanych przez imperialną siłę.

Z tym, że mam chociaż tyle przyzwoitości aby potępiać terrorystyczne ataki na cywilów Hamasu a ty widzisz jak jakieś typy sikają na zwłoki i jeszcze robisz sobie z tego żarty a wcześniej śmiałeś coś szczekać o "antycywilizacji" obrzydliwe #!$%@?. Zasłanianie się przez Izraelskich żołnierzy tarczami z Palestyńskich dzieci też propsujesz?
  • Odpowiedz
  • 4
@ShadyTalezz:

to Hamas o to wyzwolenie walczy ale wiem, że radykalizacja ta jest wynikiem aktów agresji dokonanych przez imperialną siłę.


Tak, radykalny Islam to wynik kolonializmu. Wam w tej partii Razem już do reszty styki przepaliło? Oczywiście, że działania Izraela mogły mieć wpływ na radykalizacje, ale twierdzenie, że Izrael odpowiada za całe zło to debilizm.

Ciekawe czemu nie wspominasz jak świat arabski od lat atakował Izrael, jak Palestyńczycy organizowali pogromy
  • Odpowiedz
  • 3
@ShadyTalezz:

"oni tylko się bronią"

Oczywiście to wina Izraela, że pastuchy ukrywają się w budynkach mieszkalnych, przebierają za cywili i uczą dzieci strzelać do Izraelskich żołnierzy XD
  • Odpowiedz
@AntyKuc:

Tak, radykalny Islam to wynik kolonializmu.


ty naprawdę nie potrafisz nic poza strawmanem. Nie, radykalny islam nie jest skutkiem kolonializmu, kolonializm daje paliwo radykalizacji i to jest moja teza, tak samo dałem przykład ukrainy i nigdzie nie twierdziłem, że nazizm jest skutkiem kolonializmu ale już tej analogii nie przytoczyłeś bo w tym strawmanie byłoby widać jak idiotyczne jest twoje wmawianie mi takich
  • Odpowiedz
  • 1
@ShadyTalezz:

Izraelski kolonializm i Izraelskie działania są źródłem problemu, w mocy Izraela było zapobiec wszystkim śmierciom i po jednej i po drugiej stronie gdyby tylko nie podejmował się próby eksterminacji palestyńczyków.


No szkoda, że Palestyńczycy nie chcieli przyjąć żadnego rozwiązania pokojowego. Możesz przytoczyć te próby eksterminacji, bo rzucasz mocne słowa - ludobójstwo, eksterminacja ale nie podajesz dowodów na żadne z
  • Odpowiedz