Wpis z mikrobloga

Konfederacja otwarcie przyznaje, że są ruskimi onucami vol.2:

Ja ogólnie nie obawiam się Rosji, w żadnym wypadku. Także moja postawa jest tutaj trochę taka prorosyjska. Dla mnie większym zagrożeniem jest Ameryka, zdecydowanie. Widzimy to po działaniach amerykańskich, mianowicie rozwalenie Nord Streamu. To była ich robota. I widać jaka była reakcja Rosji - dosyć spokojna, rozważna. Także ja się nie obawiam Rosji w żadnym wypadku. Nie uważam, że ona przyjdzie... pokona Ukrainę i będzie szła dalej.


Oprócz tego na jej profilach: starożytni giganci, ludzie żyjący 160 lat, czipy, zabójcze 5G/szczepienia/fluor, masoni, antysemityzm, NWO, cudowne leki na raka i fanklub Władimira Putina. Więcej w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #konfederacja #polityka #neuropa #4konserwy #wybory
tentin_quarantino - Konfederacja otwarcie przyznaje, że są ruskimi onucami vol.2:
Ja ...
  • 8
@tentin_quarantino: Mialem nieprzyjemnosc z tego typu ludzmi rozmawiac na pewnym forum w miedzyczasie gdy mialem bana na wykopie no i nie przetlumaczysz im. Zadne sensowne argumenty o mordach ruskich na Polakach, o tym ze dzieki USA sie rozwinelismy jak nigdy wczesniej itd. itp. oni wiedza lepiej i to oni maja racje i to oni probuja wmowic ze to ja lykam amerykanska propagande. Mark Twain mial racje mowiac ze latwiej jest zmanipulowac
@tentin_quarantino: To, że typiara się rosji nie obawia to znaczy, że jest ruską onucą?
Co nam rosja może zrobić jak to są cienkie bolki i z ukrainą wygrać nie mogą. Rosja może nam possać kule.
Tylko ruskie onuce straszą rosją że trzeba się bać ich potęgi.