Wpis z mikrobloga

Według mnie w filmie zabrakło wielu istotnych informacji/dowodów, nie został poruszony temat wielu osób.
Bardzo źle się stało. Najpierw robili wszystko żeby hype #!$%@?ł skale, potem ludzie dostali cos takiego.
Niestety, ale myślę że skończy się to tak, przez to ze materiał nie sprostał oczekiwaniom, sprawa bardzo łatwo zostanie zamieciona pod dywan w przypadku większości sprawców.
Rząd zadowolony, bo przed wyborami miał jak się wykazać, a ludzie szybko wrócą do codzienności olewając temat.
Pozostaje tylko mieć nadzieję że się mylę.

#wojtekgola #megakot #stuu #wardega #boxdel #dubiel #gonciarz #famemma #aferki #fagata #konopski #baxton #polskiyoutube #youtube #pandoragate #dawidozdoba #ozdoba #lovedzidzia #2023
  • 15
  • Odpowiedz
@xError404: Gdyby on miał dodawać do filmu każdą kolejną osobę o której się dowiedział, to pewnie wyszedłby za 2 miesiące. Hype to sobie narobili wykopki i ludzie żądni dymów którzy liczyli że tam się pojawi jakieś twarde białko na pół internetu. Film wszystko dobrze podsumował, dorzucił kilka wątków które może i my znaliśmy, ale 90% osób które nie siedzą na wykopie/twitterze nie znało. Dobry film jako uświadomienie młodym osobom oraz ich
  • Odpowiedz
@xError404: nie stało się źle, bo bohaterów tego filmu trzeba jak najszybciej odizolować i napiętnować, a film Konopa nie oznacza, że nie będzie kontynuacji, jeśli wierzymy, że gra dopiero się zaczyna slash to nie koniec gry. Pandoragate2 przecież zależy od wysiłków użytkowników wykopu równie mocno.
  • Odpowiedz
@xError404: poza tym ja nie życzę nikomu z ytberów nagrywania filmów o najgroźniejszych uczestnikach tej mafii. Jeżeli trzeba wroga eliminować, to się to robi i tyle. Ani Żarskiej, ani Lepperowi, ani nie wiem - Prezydentowi Gdańska czy premierowi Japonii się nie upiekło. Ktoś, kto na totalnym chillu mówi o "samobójstwie" czterech swoich byłych, które były dziećmi, nie robi teraz ze strachu pod siebie.
  • Odpowiedz
@xError404: trzymali #wardega bardzo blisko aby nie nagłośnił tematu jakby coś ktoś zaczął mówić i zapewne próbowali go umoczyć tak jak #fagata bo Sylwester zapewne wiedział o tym znacznie dłużej niż dwa miesiące na to wychodzi i to co sugerują filmy Dawida Ozdoby ale po części już odpokutował, #konopsky nie trzyma się raczej z nimi i nie bedzie ich krył choć nie wspomniał o #wojtekgola #polanski i trochę usprawiedliwiał boxdela choć
  • Odpowiedz