Wpis z mikrobloga

#famemma #wardega #pandoragate #boxdel Mam kilka przemyśleń po filmie oskarka ; Boxdel - moim zdaniem dostał za mocno jak za to co zrobił. Myślę że jeszcze dalej będzie robił w social media ale niewróci już do pozycji jaką miał przed tą całą aferą. Zgodzę się z oskarkiem że wkońcu poczuł na własnej skórze jak to jest jak ktoś ciebie zostawia przy takiej aferze. Pałkerson - tutaj na spokojnie się wybroni. Mam wrażenie że też niedostał równomiernie do czynu. Vojtaz - jego w intenecie już niema więc wszyscy o nim zapomną. Można o nim powiedzieć poprostu przegryw i oblech który dostał trochę atencji Vertez - myślę że on dalej będzie robił filmy dla kilku tysięcy osób. Przegryw który w tamtym czasie też dostał trochę atencji i mu odbiło Dizowski - widziałem na tiktoku jaki on ma wierny fanbase więc myślę że się wybroni. Też przegryw i oblech który był w ciul nachalny Olciak - w wieku 14 lat wypisywała chyba do każdego twórcy w tamtym czasie. Tylko pewnie większość miała więcej niż 95IQ i ją poprostu spławiało ale trafiły się przegrywy którym po prostu odbiło od kontaku z jakąkolwiek dziewczyną Fagata - Mam wrażenie że ona jak zawsze spadnie na cztery łapy i się wybroni. I tak już była nieszanowana w intenecie więc wiele się niezmieni Sukanek - ta za to odzyskała szacunek intenetu po tym jak Burton próbował zrobić z niej wiariatkę. Wyszło że w tamtym czasie tylko ona próbowała coś zrobić z tym stuu Marcin Dubiel - tu może pójść cancel [prawie zawsze w tak dużych aferach ktoś zostaje scancelowany], doskonale wiedział co robi stuu i mu to nieprzeszkadzało, próbował robić z Sukanek wariatkę. Bronił go nawet jak już go niebyło w necie więc moim zdaniem typ jest poprostu skończony stuu - jest p3d0filem i niema żadnych wątpliwości. Jego pomnik runą i nikt normalny już go bronić niebędzie. Pewnie dostanie prawnie za swoje czyny, chłop jest chorym zwyrolem i tyle. Teraz mocno jego spotlight dostało po dupie i pewnie nowego już Teamu X niebędą robić. Na 100% były plotki o tym co Burton odstawia tylko nikt niechciał tego sprawdzić bo im się poprostu nieopłacało wyciągać tego tak wielkiemu youruberowi na tamten czas. Może jakby ktoś to chciał sprawdzić dużo wcześniej to by uniknięto wielu zwyrolskich czynów pingwina Konopski w tym momencie jest numer 1 jeżeli chodzi o commentery. Wardęga w moich oczach spadł przez nakręcanie że na boxdela też jest coś grubego. Gimper i Revo niesą moim zdaniem na poziomie jak Konopski ponieważ mówią poprostu suche newsy a Konopski dodaje często swoje zdanie i nieboji się wbić szpili w twórców nawet tych nawiększych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hanlan: gimper i revo to tylko parówy które czekają na film konopskiego by go komentować, oni nie mają własnych prowadzonych spraw, nawet własnego zdania nie mają
  • Odpowiedz