Wpis z mikrobloga

1. Wstawki prawnika i psychologa które w sumie nic nie wnoszą.
2. Strasznie wysokie tempo, ciężko nadążyć za treścią.
3. Zamiast zwolnić i skupić się na treści, Konop wrzuca milion wodotrysków, żarcików, własnych opinii i komentarzy (które zaznaczają tylko oburzenie).
4. Niepotrzebne powielanie kwestii już omówionych przez Wardęgę.
5. Omówienie DeeJaya i Teamu X. Treści ogólnodostępne. Ot, taki komentarz dla rodziców.
6. Boxdel - dopiero było gadanie Wardęgi jak to się oświadczenie źle nie zestarzeje. No i #!$%@?, bo w sumie to wyszło przy jego wątku, że się wycofują XD

#pandoragate #wardega #konopsky
  • 13
@dorkas: ta psycholog to tez chyba wygenerowana przez chatgpt xD. Z plusów dobrze że choć nie pominał roli tych wszystkich szonów ktore ich kryły, no i diss na cała pato scene i wzmianka o burdelmamie. Generalnie nic nowego. Ciekawe kiedy odbedzie się pierwszy proces.
I ta cenzura słów typ seks czy pedofil. Trudno się tego słuchało.


@slayer90: to było akurat dziwne. Przecież to nie są przekleństwa. Poza tym jest moment w środku filmiku gdzie Konop zapomniał ocenzurować słowa "kur*a" xD
@dorkas ja jako stary dziad nie oglądam młodych twórców na YouTubie i zastanawia mnie czy teraz każdy montuje filmy w tak męczący sposób? Co chwilę wyskakuje jakiś obraz ze stocka, jakies zbliżenia inne efekty z dupy. Aż mnie głowa rozbolała od tego.