Wpis z mikrobloga

#xbox sprzedam konto Microsoft xbox z grami jak m.in cyberpunk, prawie cała seria assassin's Creed , Battlefield hardline premium. Mogę wystawić na olx a sprzedaję bo nie mam xboxa. 300zł jak ktoś zainteresowany to podać discorda
  • 8
  • Odpowiedz
@XAlkoNinjaX: Nie wiem czym jest Starfiled, ale Starfield to dosyć solidna gierka. Nie mówię że bardzo dobra, ale ludzie którzy lubią produkcje beci (jak ja) wsiąkną na dłuuuuuugie godziny.
Platynka już wbita i gram dalej, a ja to raczej nie jestem z tych cierpliwych graczy i jak już wpada mi platyna, to tylko w produkcjach które faktycznie mnie zainteresowały, a nie w pogoni za trofkami.
  • Odpowiedz
@XAlkoNinjaX: Realnie konto na którym najdroższą grą jest Cyberpunk warty 80 zł, sprzedasz przy dobrych wiatrach za 150 zł. Ale i tak nikt tego nie kupi w obawie o to, że sobie przypomnisz hasło, a patrząc na to w jaki sposób tu się odzywasz, to jest to bardzo prawdopodobne
  • Odpowiedz
  • 0
@daaamianek chłopie ja mam obecnie ps5 nie mam zamiaru wracać do xboxa nawet na 1 sekundę mogę to nawet gdzieś na olx czy allegro sprzedać żeby nie było, że scam.

sobie przypomnisz a patrząc na to w jaki sposób tu się odzywasz, to jest to bardzo prawdopodobne


Co masz na myśli dokładnie a jak chcesz to mogę zejść z ceny skoro nie wracam do xboxa.
  • Odpowiedz