Wpis z mikrobloga

Ale z was choragiewki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak wam tak szkoda terrorystów z Hamasu to czemu nie przyjmujecie do domów inżynierów którzy przypływają na pontonach do Europy? Przecież to jest ten sam typ człowieka.
Zymian mozna nie lubić i jestem w stanie to zrozumiec ale wspieranie tych kozich pachołków nie mieści mi się w głowie.

#izrael
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
@Ana77: jasne, Izrael tez ma sporo za uszami i tego nie bronię dlatego rozumiem ze można ich nie lubić. Jednak jeśli miałbym wybierać między jednym złem a drugim to wole Izrael. Przynajmniej nie planują ataków terrorystycznych w Europie. Powodów można podawać więcej.
  • Odpowiedz
Przynajmniej nie planują ataków terrorystycznych w Europie.


@majFriend: do dzisiaj rana codzień mogłeś na Wykopie przeczytać szurskie teorie jak to imigracja "kolorowych" do Europy to żydowski spisek, a tu nagle od 6 rano okazuje się że jest całkowicie odwrotnie i tylko oni są w stanie nas przed tym obronić :)
  • Odpowiedz
to czemu nie przyjmujecie do domów inżynierów którzy przypływają na pontonach do Europy?


@majFriend: hmmm. ciekawe kto spowodowal destabilizacje w tamtych regionach i finansuje "otwarte granice" oraz propagande multi-kulti przez wszystkie najwieksze mozliwe media XD
  • Odpowiedz