Wpis z mikrobloga

ta, za miesiąc będzie skakać po bolcach kolegów z osiedla, taka gówniara nawet nie potrafi sobie wyobrazić ile to jest 6 lat oczekiwania.


@Kremufka2137: I co w tym zlego? Jej facet bedzie w tym czasie skakal po bolcach kolegow z celi.
@cerbera: na tyle na ile orientuje się w temacie, a znam ludzi z obydwu stron, zarówno pracujących w pudłach jak i takich którzy w nich przebywali to nie bardzo. Obydwie strony twierdzą, że gadka o gwałtach w pudle wzięła się przez amerykanizacje całego tego bałaganu, może do takich incydentów dochodziło za czasów komuny (kiedy to i grypsera miała jakiś sens, a nie to co dzisiaj) ale w dzisiejszych czasach to raczej
Obydwie strony twierdzą, że gadka o gwałtach w pudle wzięła się przez amerykanizacje całego tego bałaganu, może do takich incydentów dochodziło za czasów komuny (kiedy to i grypsera miała jakiś sens, a nie to co dzisiaj) ale w dzisiejszych czasach to raczej fantazja.


@Kremufka2137 Przecież pełno takich spraw. W normalnym kraju to by była afera, no ale tu chodzi o mężczyznę.
Pobierz SaintWykopek - >Obydwie strony twierdzą, że gadka o gwałtach w pudle wzięła się przez...
źródło: temp_file1810262503830553458
@SaintWykopek: w Stanach ponoć faktycznie takie rozrywki w pudłach są na porządku dziennym (jest na YT kilka ciekawych kanałów prowadzonych przez ex-conów którzy opowiadają jak to w Stanach sprawy się mają) i nikt tego nie #!$%@?.
Nie wiem jak mam rozumieć "pełno takich spraw", to, że zrobi się jakąś średnio medialną sprawa (powyższy art już widziałem i brakowało tam jakiegoś dalszego ciągu) raz na pół roku to nie jest pełno.
Druga