Wpis z mikrobloga

@shredded mógłbyś się odnieść jakoś do słów Ferrariego? Czy to prawda, że po zakończeniu współpracy z Fame tylko Ferrari się na niego nie wypiął. Utrzymywali dobre kontakty, rozmawiali itp.
Coś tam pamiętam, że jeden czy dwa wieczory przed atakiem maczeciarzy, Dawid miał wpaść na stream do Ferrariego ale finalnie nie dotarł.
To jest Ferrari, więc jego słowa trzeba weryfikować. Z młodego murana też robił super przyjaciela a narzeczona Mateusza temu zaprzeczyła.
#famemma
  • 9
@GoodGuyChucky93: na ostatnich livach Ozdoby które są u mnie dostępne. Dawid miał wpaść chyba do Ferrarki, ale z tego co pamiętam to chyba ferrarka go olał, ale to by było trzeba obejrzeć ponownie ostatnie live.
@Zakarys: Nie do końca się z tobą zgodzę. Pamietaj, że mama Dawida jest starszą osobą a dla starszych pokoleń choroby psychiczne były tematem tabu, a "leczeniem" było zamknięcie osoby w domu czy ośrodku/szpitalu i odcięcie od świata co tylko może pogorszyć sprawę.
Terapia, odpowiednie leki i można kontrolować chorobę. Oczywiście wystawiać go znowu na masowy hejt też przyniósłby negatywne efekty ale spokojnie mógłby sobie żyć w przestrzeni publicznej gdzie czuł się
@GoodGuyChucky93

@Zakarys: Nie do końca się z tobą zgodzę. Pamietaj, że mama Dawida jest starszą osobą a dla starszych pokoleń choroby psychiczne były tematem tabu, a "leczeniem" było zamknięcie osoby w domu czy ośrodku/szpitalu i odcięcie od świata co tylko może pogorszyć sprawę.


Dałeś mi do myślenia tymi słowami
@GoodGuyChucky93: Ogólnie z Ferrarką było tak że Dawid miał dobre zdaniem na jego temat, gdzieś za kulis miał dobre z nim relacje ale w czasie jak był chory to raczej nie słyszałem o nim żeby był przy nim. Dawid jak zrobił streama to wtedy gadał z Amadeuszem przez telefon w kuchni żeby wbił do niego pogadać i z tego co pamiętam po streamie miał zadzwonić i się spotkać u niego lecz