Wpis z mikrobloga

@Sixshoes: nie zaczynaj wojny. część ludzi lubi ps, inni lubią xkloca. nie ma powodu rozkminiać co jest lepsze bo to kwestia bardzo indywidualna wobec każdego użytkownika dyktowana oczekiwaniami wobec konsoli.
  • Odpowiedz
@tronido: oczywiście ze wygodniejsze. dualshocki są robione dla małych chińskich dzieci z malusieńkimi paluszkami, bo normalny facet grający na tym gównie ma wrażenie jakby trzymał jakąś zabawkę. pady od plejaka były wygodne jak mieliśmny po 10 lat.

@Sixshoes: i dobrze zrobisz. a najlepiej byś zrobił gdybyś poczekał troche aż ps4 zejdzie z ceny i ją właśnie kupił.
  • Odpowiedz
  • 0
@maluuutki: chcialbym, ale brak wstecznej kompatybilności jest dla mnie nie do przelkniecia. Za duzo mam staroci z ps3/xboxs do ogrania zeby ogrsniczac sie do nowosci :) poczekam z rok i wtedy zobaczymy
  • Odpowiedz
@maluuutki: no dłoni małej to ja raczej nie mam, a leży jak ulał. z kolei te xboxowe to jakiś dramat. ale ja jestem przyzwyczajony całe życie do PSa, dlatego też, pady konkurencji wyglądają dla mnie co najmniej śmiesznie i tak też się czuje trzymając je w dłoniach.
  • Odpowiedz
@tronido: pady od iksa przystosowane są do #!$%@?. mozna na nich grać dzien, noc, dzien, noc i kolejny dzien a łapka nawet nie zaboli.

no i jeszcze jedno. spróbuj rzucić dualshockiem o ściane to będziesz miał pada w 80 kawałkach, a jak rzucisz padem od iksa to prędzej zrobisz dziure w ścianie niż go popsujesz.
  • Odpowiedz