Wpis z mikrobloga

#wroniecka9 Jak poniżej. Mnie osobiście łysy, Misiek jest odklejony ale z łysego płynie jeszcze większa obłuda i hipokryzja w szczególności biorąc pod uwagę to, że ma całkowicie w dupie dzieci.

Kto Was bardziej wkur... denerwuje, odraża?

  • Łysy 59.3% (32)
  • Misio 40.7% (22)

Oddanych głosów: 54

  • 8
  • Odpowiedz
Łysy jako jedyny członek mikrosekty czerpie z niej korzyści materialne. A co do dzieci, to dziwi mnie że jeszcze nie ma zarzutów za alimenty.
  • Odpowiedz
@Novus_xD: on ma w dupie korzyści materialne, przez lata jak centrum było na wronieckiej dokładał do interesu bezinteresownie, nawet na światło nie miał i mu wyłączyli
  • Odpowiedz
@oscar38: prawda jest taka, że łysy z misiem planowali przenosiny całego interesu do Baranowa na wiele miesięcy przed tym zanim Bobek zapukał do kaplicy celi. Tylko po pierwsze warzywniak coraz mniejszy i hajs też, Woznicki teraz ma poważne problemy z prawem i coraz większe z głową a łysy sam musi wszystko robić
  • Odpowiedz
@Savage2999 Poza tym racje ma oscar wg mnie oni obaj nie robią tego dla kasy. Misio ma gadane tak, że w zgromadzeniu wszedłby o wiele wyżej jakby chciał. To lamerskie wyjaśnienie - wytrych który każdemu antyklerykałowi tłumaczy wszystko w kosciele w 5 sekund.
Z nimi sprawa jest bardziej skomlikowana, ale nie chodzi im o forse. Misio ma braki emocjonalne które sobie zaspokaja z ambony. Lubi władze i dyrygowanie ludzmi, a Lysy lubi
  • Odpowiedz
@SmutnyStefan: Kapłan nie zmaga się dla luksusów, ale też nie jest przyzwyczajony do zbytnich niewygód. chyba na ten sposób trzeba rozumieć rezygnację z pielgrzymki do Rzymu, sprowadzenie siostry czy małostkowość przy posiłkach. Myślę, że kombinuje jak się zabezpieczyć - była mowa o przepisaniu mieszkania przez zmarłą czcigodną, inne do sprzedaży zachęcał.
  • Odpowiedz
@Odyniec_Podlaski Zgodze sie, że raczej do życia na sposób Franciszka nie jest zdolny. Ale jestem wrecz pewny, że to o mieszkaniu to mit. Nie ma absolutnie żadnych wiarygodnych danych. Plotka, która wiecej mówi o tych którzy potrzebują w to wierzyć, niż o samym Miśku.
  • Odpowiedz