Wpis z mikrobloga

Trochę "utknąłem" na L4 pomiędzy zmianą pracy z jednej na drugą i jakoś naszło mnie na nostalgiczny powrót do #silkroad W ciągu ostatnich 15 lat, romansowałem po kilka dni czy tygodni z jakimiś prywatnymi serwerami, ale nigdy nie wsiąkłem na dłużej. Nie chodzi tylko o brak czasu, ale o to, że każdy serwer okazywał się p2w i/lub wylęgranią multikont.
Wczoraj odkryłem jednak w miarę świeży serwer o nawie "Project65", na którym panują zupełnie inne zasady. Mianowicie gra wygląda dokładnie jak w 2006 roku (tylko Chińskie postaci, docelowo cap lvl 70). Zero kupowania silków za prawdziwą kasę, całą "walutę" zdobywa się w grze robiąc questy.
Dropy x1, EXP/SP solo/party x1. Zero pośpiechu, zakaz botów. Czysty fun, brak nacisku na nolifienie.
Jeśli ktoś nie ma co robić z wolnym czasem, to polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)

Link do strony Project65
Link do wątku na elitepvpers

#gry #gryonline #mmo #mmorpg #nostalgia
againandagain - Trochę "utknąłem" na L4 pomiędzy zmianą pracy z jednej na drugą i jak...

źródło: LMZzbab

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Nieuchwytny_Uchwyt: Ciężko powiedzieć, bo po wejściu do klienta gry, okazuje się, że serwerów jest ok. 5, 6 do wyboru (jak w oryginalnym silku). Na innych prywatach zawsze był jeden serwer dla wszystkich. Ten, na który ja wbiłem (Xian) jest najczęściej "Crowded", reszta "Populated" to max. Serwer działa od czerwca i aktualny cap to 50 lvl, a ja dopiero zaczynam, więc na słomiakach, tygrysach i banditach są luzy. Zobaczę jak będzie
  • Odpowiedz
@Byku555: oj nie byczq, po tygodniu czy dwóch dałem sobie spokój - praktycznie zawsze tak się to u mnie kończy. Człowiek zdaje się tęskni za minionymi czasami i ludźmi z którymi kiedyś grał, a nie za samą grą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz