Wpis z mikrobloga

@IdillaMZ: nihil novi, my też musieliśmy się reformować, by móc przystąpić do Unii. Nikt nagle Ukrainy do Unii z pominięciem statusu "kraju kandydującego" do Unii nie przyłączy, ale sam kierunek jest prawidłowy.
Jestem pewny, że te same głosy były w minionych latach o Polsce i nic w tym dziwnego.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: mając u siebie dziewczyny z Ukrainy rozmawiałem z nimi na ten temat. Jasno im mówiłem, że Unia ich z taką korupcja nie przyjmie. OFE to rozumiały i cieszyły się, licząc, że zmusi to rząd do reform. Więc w czym problem?
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Główna przyczyna, dla której to się u nas zmieniło to wzrost zamożności. Podobnie było z inną przestępczością.
  • Odpowiedz
tak jak Polacy byli w latach 90.


@IdillaMZ: przecież u nas to mentalnie w społeczenstwie dalej siedzi.
moze nie mozna juz policjanta dającego mandat przekupić ale wały walki i znajomości to sól tej ziemi
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: akurat Jean Claude Juncker jest najlepszym źródłem rozsądnych opinii xDDDDDDDDDD

To jest Luksemburski Aleksander Kwaśniewski - polityk który dochrapał się wysokiego stanowiska, bo ludzie mądrzejsi od niego #!$%@? go tam, żeby nie próbował się dotykać do czegokolwiek istotnego, a ten kontynuował swoją karierę alkoholika xD
  • Odpowiedz