Wpis z mikrobloga

@afc85: Dziwne, że partia która najwięcej krzyczy o wywracaniu stolika i nowym porządku najbardziej bombarduje i otwarcie krytykuje opcje która jako jedyna ma szanse pis pozbawić władzy

"Prawdziwa opozycja"( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież dużo prościej jest się dogadać z Herr Tuskiem i nowym rządem niż z pisowcami chcąc zaprowadzić nowy ład w Polsce. No chyba, że się nie chce i bliżej jednak konfie do pisu niż się
@afc85: Ja już o tym kiedyś pisałem. Komentarze zwolenników Konfederacji dzielą się na 3 kategorie:
-Wychwalanie Konfederacji,
-Atakowanie reszty opozycji,
-Atakowanie wszystkich innych partii (PIS i opozycja) jednocześnie, zrównując je ze sobą.

Natomiast prawie nigdy nie ma ataków tylko na PIS, bez porównywania go do opozycji.
Dziwne, że partia która najwięcej krzyczy o wywracaniu stolika i nowym porządku najbardziej bombarduje i otwarcie krytykuje opcje która jako jedyna ma szanse pis pozbawić władzy


@Kiedys_Mialem_Fejm: moze dlatego że to jest to samo szambo? Nie ma różnicy wiekszej pomiedzy pisem a KO, pis przesunał granice ile można kraść w tym kraju bezkarnie, wiec jestem pewny ze zaraz po dojsciu do władzy KO z przyjemnościa to wykorzysta. Poza tym KO to
zauważyliście, że zazwyczaj najgorsi pisowcy to konfiarze?


@afc85: oni przyszli wywrócić stolik lewagu! Jaka koalicja?! Oni wywrócą stolik mając +/- 40 mandatów xD
A po wyborach będzie pikachuface.jpg
@NicolasLatifi za 4 lata bedzie 60 a za 8 lat 100 posłów. Pis i KO przy korycie trzymaja tylko emeryci juz, w wieku 18-39 konfa ma ponad 30% popracia


@to_nie_tak_jak-myslisz: hahaha...nie. Podam ci w pigułce cykl wyborczy tzw. trzeciej siły: poparcie wzrasta (wiele wskazuje, że konfa swój peak miała za wcześnie przed wyborami niczym Nowoczesna Petru), wchodzi do sejmu, największa partia powoli wchłania 10% ich posłów (PIS jest w tym mistrzem,
@grzyboslaw ja nie wierzyłem że takie ameby pełowskoe i pisowskie będą miały siłę przebicia w tych wyborach. Jak ktoś taki jak ty po tych wszystkich aferach PO i PiS nadal wieży że Tusk czy Kaczor będą uczciwi?