Wpis z mikrobloga

Niektórzy fani #konfederacja nie pojmują jak można ich partii nienawidzić, także wyobraźcie sobie co by was przekonało żeby zagłosować na lewicę na np. Żukowską.

Mniej więcej takie odczucia ma normalny człowiek, który pomyśli o oddaniu głosu na konfederację widząc w jej szeregach takich ludzi jak Korwin, Brown czy Sośnierz.

#bekazprawakow #polityka #wybory
  • 9
  • Odpowiedz
Niektórzy fani #konfederacja nie pojmują jak można ich partii nienawidzić, także wyobraźcie sobie co by was przekonało żeby zagłosować na lewicę na np. Żukowską.


@Greg36: Nic by nie przekonało. Nie widzę powodu aby używać tutaj nazwisk. Lewica to socjalizm, zamordyzm, cenzura, abstrakcja, ojkofobia, hipokryzja
  • Odpowiedz
  • 12
@Apogryw: No i ja podobne mam uczucia względem konfederacja jak ty względem lewicy, z tym że na lewicę także nigdy bym nie zagłosował.
  • Odpowiedz
@Greg36: braun fundamentalnie ma racje, korwin uczył polaków liberalizmu, a z sośnierzem jaki można mieć problem? xD kompleksy na punkcie wlasnego intelektu i stąd nienawiść bo Dobromir mówi faktami i logiką?
  • Odpowiedz
@siadatajta: Dobromir, fakty i logika XD Plus śmiecenie... Wy to naprawdę macie coś z sekty.
Ja coś czuję że jakby jakiś polityk zaczął gonić dziecko na ulicy i krzyczałby "zaraz cię posiądę dla twojego dobra" to tacy jak ty by robili salta aby wyjaśnić że on to robił dla tego dziecka, aby być pierwszym nim jakiś lewak je posiądzie...
  • Odpowiedz
@Greg36: Prawda, ja nigdy więcej nie zagłosuje na konfe. Pierwszy wyłom był podczas strajku kobiet, drugi ostateczny podczas wojny na ukrainie. Mam wrażenie że rządy konfederacji wyglądałyby mniej-więcej tak:
"No może nie udało nam się obniżyć podatków, ale przynajmniej intronizowaliśmy Chrystusa na króla polski, i zakazaliśmy jakiejkolwiek aborcji!"

Nawet nie mówię o potencjalnych powiązaniach z Moskwą.
  • Odpowiedz