Wpis z mikrobloga

Być może na Boxdela wyjdą jeszcze konkretniejsze dowody, ale na ten moment, to jak mu się obrywa jest nieadekwatne fest. Chłop jest w jednym worku z szajka pedofilska i gwałcicielem analnym Michałem gala. Przecież to jest jakiś absurd.
#famemma
  • 25
  • Odpowiedz
@ludi91: no to wiem, ale nie zrobił nawet 10% z tego, co odwaliła cała reszta. Te wiadomości sprzed 10 lat to była głupota, ale one w ogóle nie powinny zostać wyciągnięte w tak poważnym materiale. 1,5 minuty z półgodzinnego materiału, które do centrum samej afery pedofilskiej nic nie wnoszą, a chłopowi zniszczyły karierę.
  • Odpowiedz
@DEATHSTROKEBACK: kuzwa, ale za całe te „krycie” Stuu najbardziej powinien oberwać Dubiel, który jeszcze sam wysyłał DUŻO BARDZIEJ OBRZYDLIWE rzeczy do 14 łatki, niż głupie teksty Boxdela. Baron to jest zupełnie inna półka, nie wydaje mi się aby wiedział tyle, ile najbliższa szajka Stuu
  • Odpowiedz
@DEATHSTROKEBACK: a kim Ty jesteś zeby decydować? Połowa przemocy w rodzinie dzieje się za cichym przyzwoleniem sąsiadów i społeczności, a jak gówno wypływa wtedy wszyscy mądrzy. To tak samo, jakbyś miał znajomego, który ćpa, Ty o tym wiesz. Czemu nie pójdziesz i nie powiesz jego rodzicom? Kryjesz go? Ludzie. Świat nie jest taki zero jedynkowy. Nie mamy pełnej wiedzy, ale na podstawie tego co jest:

Stuu pedofil
Dubiel 50/50
Gala 50/50
  • Odpowiedz
@Premier-Gabonu: Ale dlaczego znowu wyciągana jest słynna karta "niszczenia kariery"?

Dopuścił się tego, czego się dopuścił. Jeżeli nie ma na niego innych dowodów, to to, co zostało przedstawione na filmie Zadbanego nie kwalifikuje się nawet pod żadne zarzuty.

A to, że przez ludzi zostanie oceniony negatywnie jest chyba normalne.
  • Odpowiedz
@Premier-Gabonu
Chodziło głównie o dwie rzeczy 1. Wiedział nie powiedział 2. Zaatakowanie boxdela jest bardzo korzystne dla wardegi i dla sprawy bo jest w oczach ludzi obiektywny, gdyby tego nie zrobił to wykop by się zesrał na niego znowu że szajka goatsowo famowa się chroni nawzajem i zupełnie inaczej ta sprawa wygląda teraz. Overkill na baxtona ale cóż, to raczej normalne że firmy nie chcą współpracować z kimś śliskim
  • Odpowiedz